QS World University Rankings paskelbė 2019 metų vadybos ir verslo magistrantūros studijų programų reitingų rezultatus. Įvertinus daugiau nei 400 vadybos ir verslo magistrantūros studijų programų pirmą kartą į šiuos reitingus pateko ir Vilniaus universiteto  ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto vykdomos magistrantūros studijų programos: Finansai ir bankininkystė, Kokybės vadyba bei Rinkodara ir integruota komunikacija.

Pagal penkis vertintus rodiklius (įsidarbinamumo, alumnų pasiekimo, investicijų į studijas grąžos, lyderystės / vadovavimo, lyčių įvairovės ir tarptautiškumo) VU vykdomoje Finansų ir bankininkystės studijų programoje aukščiausiu įvertinimu išsiskyrė įsidarbinamumo rodiklis (57.3), viršijantis bendrą pasaulio vidurkį.

Pagal įsidarbinamumo rodiklį Finansų ir bankininkystės programa užėmė 50 vietą iš visų pasaulyje reitinguotų finansų krypties programų. Pagal lyderystės / vadovavimo rodiklį Finansų ir bankininkystės programa užėmė 54 vietą, lyginant su visomis globaliai vertintomis finansų krypties programomis.

Pagal tuos pačius vertinimo rodiklius VU vykdomoje Kokybės vadybos programoje aukščiausiu išskirtas lyčių įvairovės ir tarptautiškumo rodiklis (65.0). Pagal lyderystės / vadovavimo rodiklį Kokybės vadybos programa užėmė 66 vietą.

Rinkodaros ir integruotos komunikacijos programoje aukščiausiu įvertinimu taip pat išskirtas lyčių įvairovės ir tarptautiškumo rodiklis (65.0), o pagal lyderystės / vadovavimo rodiklį Rinkodaros ir integruotos komunikacijos programa užėmė 43 vietą.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos