kestutis bartkevicius 500x500

Lietuvos Respublikos Seimo narys

Kas buvo svarbiausia renkantis, kur studijuoti?

Nors tuomet buvo populiaru rinktis techninės pakraipos studijas, tačiau aš, iš pašaukimo prijaučiantis verslui, pasirinkau VU Prekybos fakultetą, ekonomikos kryptį. Nors tėvai, būdami medikais, mane matė studijuojantį taip pat mediciną.

Jūsų nuomone, ar paprasta derinti studijas su darbu? Kokie būna iššūkiai?

Tikrai nelengva derinti studijas su darbu. Tai nemenkas iššūkis buvo ir man. Bet gyvenime tai praverčia. Disciplina, laiko planavimas vėliau dar ne kartą pasitarnavo.

Kas svarbiausia siekiant karjeros?

Dažnai nesiekiant karjeros ją pasieki :) Užtarnautas pasitikėjimas bei įgytas išsilavinimas, be abejo, turėjo didelę įtaką kylant karjeros laiptais.

Kas labiausiai įsiminė iš studijų metų?

Buvo labai didelė dinamika kasdieniame gyvenime. Studijos, darbas, dar trečiame kurse sukurta šeima.

Kokios paskaitos labiausiai patiko? Kurios buvo sudėtingiausios?

Paskaitos labiausiai patikdavo tos, kurias dėstė dėstytojai, gebėję rasti ryšį su studentais. Taigi, ir dalykas, net pats sudėtingiausias, galėdavo būti įdomus, patrauklus ir laukiamas.

Gal pamenate kokį linksmą, studentišką nuotykį?

Studentų bendrabutyje man gyventi neteko, todėl, kaip daugelis sako, ir pusę studentavimo netekau :) Visi mano nuotykiai manęs kas savaitgalį laukdavo gimtuose Mažeikiuose, kur gyveno tuomet dar būsima mano žmona Gražina.

Kaip ruošdavotės egzaminams: nuosekliai, viso semestro metu, ar likus kelioms dienoms?

Turiu prisipažinti, kad, nepaisant kiek įmanoma stropesnio paskaitų lankymo, egzaminams ruošdavausi likus kelioms dienoms.

Jūsų nuomone, kokią vietą išsilavinimas užima siekiant tapti savo srities profesionalu?

Mano nuomone, išsilavinimas užima vieną iš pagrindinių vietų siekiant tapti bet kokios srities profesionalu. Vos pradėjęs dirbti jutau be galo didelę žinių svarbą. Išsilavinimas, kaip jau minėjau, turėjo didelę įtaką lipant karjeros laipteliais.

Kokias savybes turi geras studentas ir kaip jos padeda siekti karjeros?

Geras studentas turi siekti tikslo, gebėti valdyti savo laiką, būti atidus šalia esantiems žmonėms bei vykstantiems procesams, o pagarba dėstytojui, grupės, kurso ar kambario draugui – padeda eiti tolimesniu keliu.

Kokią didžiausią pamoką išmokote savo karjeros kelyje?

Iš savo srities, ekonomikos, iš sukurto verslo bei pasiektų rezultatų – posūkis į politiką buvo ir yra dar viena gyvenimo pamoka. Kurioje, beje, kažkada padėti pamatai labai praverčia.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos