10. vaida

Danske Bank Globalių paslaugų centras (GSL), pareigos - Kokybės vadovė (Pirkimų skyrius) 

Kas svarbiausia siekiant karjeros?
Motyvacija, atsakingai ir laiku atliekamas darbas, emocinis intelektas, ryšiai.

Kas labiausiai įsiminė iš studijų metų?
Galvojant apie studijų laikus, iškyla auditorijos vaizdas ir bandymas spėti susikonspektuoti informaciją, kurią dėsto dėstytojas.

Kokios paskaitos labiausiai patiko? Kurios buvo sudėtingiausios?
Labiausiai patiko laisvai pasirenkami dalykai, tokie kaip psichologija, prancūzų kalba. Sudėtingiausios buvo aukštosios matematikos, mikroeonomikos, makroekonomikos paskaitos.

Gal pamenate kokį linksmą, studentišką nuotykį?
Trise grįžtant pėsčiomis paryčiais iš krikštynų vakarėlio, kad nukirstume kampus ir atstumas iki namų būtų mažesnis, lipome per tvoras. Kadangi mano batai buvo smailiu priekiu, man sekėsi gana greitai tas tvortas perlipti. Bet kitoms merginoms sekėsi sunkiau, buvo ir juoko, ir lengvo streso.

Kaip ruošdavotės egzaminams: nuosekliai, viso semestro metu, ar likus kelioms dienoms?
Stengdavausi ruoštis egzaminams nuosekliai, viso semestro metu, bet vis tiek užklupdavo jausmas, kad reikia daugiausia išmokti likus kelioms dienoms iki egzamino.

Jūsų nuomone, kokią vietą išsilavinimas užima siekiant tapti savo srities profesionalu?
Manau, labai priklauso nuo žmogaus asmeninių savybių ir motyvacijos. Vieni ir nebaigę aukštojo mokslo gali pasiekti karjeros aukštumų. Kiti, turintys aukštojo mokslo diplomą, gali ir nepasiekti profesinių aukštumų. Bet kas be ko, tikiu, kad aukštasis išsilavinimas padeda labiau susiformuoti žmogui kaip asmenybei.

Kokias savybes turi geras studentas ir kaip jos padeda siekti karjeros?
Atsakingumas, nuoseklus darbas, mokėjimas bendradarbiauti.

Jūsų nuomone, kokią dalį studijų sėkmės sudaro studento ir dėstytojo ryšys bei koks jis turėtų būti?
Labai svarbus dėstytojo ir studento ryšys, sakyčiau, jis lemia bent 50 proc. studijų sėkmės. Jeigu studentas gerbia dėstytoją, o dėstytojas/a stengiasi studentui padėti ir sudominti dėstomu dalyku, tada ir studentas labiau motyvuotas stengtis ir pasiekti gerų rezultatų.

Koks buvo Jūsų studentiškas gyvenimas?
Mano studentiškas gyvenimas buvo gana ramus, nes nesu didelė vakarėlių, naktinių klubų, barų gerbėja. Susipažinau su žmonėmis, kurie motyvavo labiau domėtis kultūriniu gyvenimu.

Kokie paprasti, kasdieniai dalykai įkvepia ir motyvuoja?
Padėka, šypsenos, nuoširdus bendravimas.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos