Pokoleginės studijos

2019 M. PRIĖMIMO TVARKA IR SĄLYGOS SIEKIANTIEMS UNIVERSITETINIO BAKALAURO LAIPSNIO (2 metų studijos)

STUDIJŲ PROGRAMOS

• Ekonomikos programa, šaka Finansai
  • Vadybos ir verslo administravimo programa, šaka Verslo organizavimas

Į 2 metų nuolatines studijas priimami kolegijų absolventai, įgiję ekonomikos arba verslo ir vadybos profesinį bakalaurą. Kolegijų absolventai, turintys kitų krypčių (ne ekonomikos ar verslo ir vadybos) diplomus, studijų metu pagal laisvojo klausytojo sutartį privalės papildomai surinkti trūkstamų kreditų skaičių.

Baigusiems studijas bus suteiktas socialinių mokslų bakalauro (Ekonomikos programa) arba verslo vadybos bakalauro (Vadybos ir verslo administravimo programa) kvalifikacinis laipsnis.

PRIĖMIMAS

Priėmimas į 2 metų trukmės papildomąsias studijas vykdomas Vilniaus universiteto priėmimo į papildomąsias studijas internetinėje stojančiųjų aptarnavimo sistemoje (ISAS): https://is.vu.lt/pls/pst/isas.register.

Priėmimas vyksta nuo 2019 m. birželio 1 d. iki rugpjūčio 26 d. imtinai.

Stojantieji turi:

1. Užsiregistruoti ISAS;
  2. ISAS pateikti prašymą dalyvauti priėmime į papildomąsias studijas;
  3. ISAS pateikti asmens duomenis, informaciją apie baigtą mokyklą ir turimą diplomą;
  4. ISAS skiltyje PRIEDAI patalpinti šiuos dokumentus:
    • Asmens fotonuotrauka;
    • Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento (paso arba asmens tapatybės kortelės) kopiją;
    • Diplomo ir diplomo priedėlio (priedo) kopijas arba notaro patvirtintus nuorašus.

Prašymas laikomas priimtu (užregistruotu), kai įvykdyti anksčiau nurodyti reikalavimai. Stojančiajam užsiregistravus ISAS ir atlikus nurodytas procedūras, fakulteto priėmimo darbuotojas patikrina stojančiojo pateiktą informaciją ir dokumentus. Jei pateikta informacija atitinka stojančiajam keliamus reikalavimus, stojantysis kviečiamas studijuoti papildomosiose studijose ir su juo bus sudaroma studijų sutartis.

SUTARTIES SUDARYMAS

Studijų sutartys sudaromos nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. iki rugsėjo 21 d., t. y. iki paskaitų pradžios. Sutartys pasirašomos atvykus į VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetą, adresu: Saulėtekio al. 9, Vilnius, II rūmai, 413 kab., kreiptis į studijų koordinatorę Dalią Gataveckienę.

PASKAITŲ TVARKARAŠTIS

Ekonomikos programa >>

Vadybos ir verslo administravimo programa >>

STUDIJŲ KAINA

Metinis studijų mokestis – 1500 eurų. Mokama kas semestrą po 750 eurų.

KONTAKTAI PASITEIRAVIMUI tel.: +370 5 2366 120, +370 5 2366 128; el. paštu: