Verslo vystymas

 

Magistrantūros studijų programa
Suteikiama kvalifikacija: vadybos magistras
Trukmė: 2 metai (4 semestrai)
Studijų programos vykdymo kalba: lietuvių
Mokestis: 750 EUR už semestrą
Stojimo reikalavimai:
Į studijas konkurso tvarka priimami ekonomikos, verslo ir vadybos ir kitų universitetinių studijų bakalaurai ir magistrai. Kitų krypčių stojantiesiems reikalinga ne mažiau kaip 30 kreditų iš vadybos ir verslo programų pagrindų dalykų.
Studijų programos tikslas – rengti plataus profilio ir aukštos kompetencijos profesionalus iš praktikoje dirbančių vadovų ir specialistų, kurie gebės plėtoti visos organizacijos ir jos atskirų funkcinių sričių veiklą, jiems suteikti sistemines kompetencijas organizacijų bendrosios ir funkcinių strategijų formavimo ir įgyvendinimo srityje, o taip pat finansinės apskaitos, finansinės atskaitomybės, audito srityse.
Studijų programos bendrosios kompetencijos: svarbiausios bendrosios kompetencijos apima: - gebėjimus abstrakčiai mąstyti, savarankiškai analizuoti ir sisteminti su organizacijos plėtra susijusią informaciją, taikyti teorines žinias, kritiškai analizuojant ir bei kūrybiškai sprendžiant verslo problemas, formuluoti originalias idėjas ir siūlymus.
Verslo vystymo specialistas geba: taikyti teorines žinias bei metodus, spręsdamas praktinius uždavinius, gilinti žinias ilgalaikės organizacijos plėtros srityje, suprasti šiuolaikinių vadybos metodų esmę, analizuoti organizacijos strateginės plėtros galimybes, taikyti veiklos planavimo metodus, analizuoti ir suprasti organizacijos veiksmus bei metodus, kuriais jos komunikuoja su rinka, pasirinkti metodus rinkti bei analizuoti rinkos informaciją, taikyti bendruosius apskaitos principus, taikyti tinkamus turto, kapitalo, įsipareigojimų pajamų ir sąnaudų apskaitos metodus, rengti finansines ataskaitas.

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos