Darbo ir praktikos skelbimai

image005

LIETUVOS RESPUBLIKOS KRAŠTO APSAUGOS MINISTERIJOS
GYNYBOS PLANAVIMO DEPARTAMENTAS

 

Krašto apsaugos ministerijos Gynybos planavimo departamentas, užtikrindamas krašto apsaugos sistemos poreikius ir resursus atitinkančio gynybos planavimo proceso įgyvendinimą, formuoja ilgalaikes ir vidutinės trukmės krašto apsaugos sistemos plėtros nuostatas, koordinuoja krašto apsaugos sistemos resursų planavimą, užtikrina ilgalaikį investicijų, kito ilgalaikio turto, ginkluotės ir karinės įrangos, karinių ir strateginių neliečiamųjų atsargų planavimą.

Skaityti daugiau...


login logo

 

Didžiausia ne bankinė finansinė grupė Lietuvoje, užsiimanti tarpininkavimu prekiaujant vertybiniais popieriais, taip pat įmonių finansų, investicinės bankininkystės ir finansų valdymo paslaugų teikimu privatiems ir juridiniams asmenims.

Orion Apskaitos skyrius ieško praktikanto. Orion Apskaitos komanda susideda iš profesionalų, kurie yra atsakingi už vertybinių popierių, emitentų, fondų apskaitą, atsiskaitymus, buhalterinę apskaitą ir kitas operacijas.

Skaityti daugiau...
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos