Kokybės vadyba

Kokybes vadybos programa

Suteikiama kvalifikacija: verslo vadybos magistras 
Trukmė: 1,5 metų (3 semestrai)
Studijų programos vykdymo kalba: anglų
Stojimo reikalavimai: Bakalauro laipsnis

Kokybės vadybos programa Vilniaus universitete vykdoma nuo 1997 m. ir tai vienintelė tokio tipo programa Lietuvos universitetuose. 2005 ir 2013 metais vykdytų išorinių studijų programos vertinimų metu programa buvo pripažinta atitinkančia reikalavimus, o akreditacija suteikta 6 metams. Abiejų akreditacijų metu tarptautiniai ekspertai iš Jungtinės Karalystės, Vokietijos, Švedijos, Austrijos, Graikijos, Vengrijos ir Suomijos pažymėjo tokius programos privalumus:

• Dauguma programos dalykų atitinka dalykus, dėstomus analogiškose Vakarų šalių studijų programose;
• Programą vykdo darni dėstytojų komanda;
• Programa užtikrina tvirtus įgūdžius ir gilias žinias;
• Programa pasižymi stipriais ryšiais su verslu; ir kt.
Dauguma programos dėstytojų turi darbo užsienyje patirties, dėsto užsienio universitetuose, konsultuoja ir veda mokymus mūsų šalies ir užsienio organizacijų darbuotojams. Dėstytojai yra Lietuvos kokybės vadybos ir inovacijų asociacijos vadovai ir nariai, Tarptautinės kokybės profesionalų gildijos vadovai ir nariai, akredituoti BVQI ir EFQM kokybės auditoriai, organizacijų veiklos kokybės ir nacionalinio kokybės prizo vertinimo ekspertai, Lean vadybos ekspertai-praktikai, procesų kokybės ekspertai, organizacijų kokybės padalinių vadovai, su kokybe susijusių valstybinių ir visuomeninių organizacijų nariai bei ekspertai.
Daugumos dėstytojų mokslinė ir tiriamoji veikla artima jų dėstomiems studijų dalykams, kas leidžia papildyti dėstomus kursus aktualiomis tyrimų išvadomis, t. y. integruoti mokslą ir studijas.
Kokybės vadybos programa laukia įvairių šalių studentų, kurie moka anglų kalbą ir yra motyvuoti tapti aukšto lygio kokybės profesionalais, gebančiais vesti organizacijas link veiklos tobulumo.

Daugiau informacijos apie Kokybės vadybos programą galite rasti programos internetinėje svetainėje.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos