Skelbimai studentams

Studijų procesas

Studijas Vilniaus universitete reglamentuoja LR teisės aktai, VU priimti nutarimai, kiti studijas reglamentuojantys dokumentai.
Egzaminai laikomi tvarkaraštyje nurodytu metu. Neišlaikytus egzaminus ar įskaitas galima vieną kartą perlaikyti. Pratęstos egzaminų sesijos metu neišlaikytus egzaminus ar įskaitas gali būti leista pakartoti. Pasibaigus egzaminų (įskaitų) sesijos perlaikymui turint daugiau kaip dvi akademines skolas, taip pat neleidus kartoti neišlaikytų egzaminų (įskaitų) dalykų turint iš jų vieną ar dvi akademines skolas, šalinama iš Universiteto.

Turint nedarbingumo lapelį egzamino negalima.
Neatvykus į egzaminą dėl pateisinamos priežasties reikia pateikti dokumentus.

  • Visi studentai turi registruotis VU el.pašto sistemoje ir jungtis prie studentų duomenų bazės (visa informacija http://www.vu.lt/), nes egzaminų rezultatus galima bus sužinoti tik duomenų bazėje. Registruotis galima bus tik po rugsėjo mėn. 10 d.
  • Registruojantis bus reikalingas studento registracijos numeris, kurį galite sužinoti paskambinę į dekanatą tel. 2366 128 (Ada) arba el.paštu .
  • Informacija dėl studento pažymėjimo paskelbta http://www.efsa.lt/ „Dažnai užduodami klausimai".
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos