Verslo ekonomika

Magistrantūros studijų programa

Suteikiama kvalifikacija: socialinių mokslų magistras

Trukmė: 2 metai (4 semestrai)

Studijų programos vykdymo kalba: lietuvių

Stojimo reikalavimai:

Į studijas konkurso tvarka priimami ekonomikos, verslo ir vadybos ir kitų krypčių universitetinių studijų bakalaurai ir magistrai. Kitų krypčių stojantiesiems reikalinga ne mažiau kaip 30 kreditų iš ekonomikos studijų programų pagrindų dalykų.

Studijų programos tikslas:

 Parengti aukštos kvalifikacijos specialistus, gebančius konkuruoti globalioje verslo aplinkoje bei daugiadalykines bei integruotas verslo ekonominių procesų valdymo kompetencijas pritaikyti kuriant tinkamus verslo organizavimo ir finansavimo modelius skirtingų veiklos rūšių įmonėms, formuoti organizacijos plėtros ekonominio pagrindimo strategiją, kontroliuoti jos įgyvendinimą, vertinti savo organizacijos potencialą ir perspektyvą konkurencinėje aplinkoje.

Studijų programos bendrosios kompetencijos:

Gebėjimas analizuoti ekonominius procesus ir ekonomikos raidos tendencijas; gebėjimas taikyti ekonominio tyrimo ir prognozavimo metodus ir atlikti empirinius tyrimus verslo globalinės ekonominės aplinkos srityje ir pateikti pagrįstas išvadas ir pasiūlymus; gebėjimas pasinaudoti globalinėmis verslui teikiamomis galimybėmis gamybinio kooperavimo, investicijų pritraukimo ir mokslinio bendradarbiavimo srityje; gebėjimas dirbti savarankiškai, atsakingai, kruopščiai, organizuoti ir kontroliuoti savo bei komandos darbą, efektyviai bendrauti su kolegomis bei klientais.

Verslo ekonomikos specialistas –išmanantis įmonės ūkinės, finansinės veiklos apskaitos principus pagal tarptautinius standartus, turintis atitinkamų ekonomikos, strateginio valdymo, finansų, bankininkystės ir verslo žinių. Šio specialisto veikla orientuota į analizę, planavimą, prognozavimą, pinigų srautų kontrolę, investicinių galimybių vertinimą, biudžetų ir standartų rengimą, pasiūlymų teikimą įmonės vadovybei.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos