Magistrantūros studijos

Magistrantūra – tai nuosekliosios antrosios pakopos universitetinės studijos. Į jas konkurso tvarka priimami asmenys, baigę pagrindines universitetines studijas ir įgiję Lietuvos Respublikoje pripažįstamą aukštąjį išsilavinimą. Magistrantūros studijos yra skirtos asmens profesinei ir mokslinei kvalifikacijai kelti.

Studijų trukmė – 1,5 metų, per kuriuos surenkama 90 kreditų.

Magistro studijos skirtos rengti aukštos profesinės kvalifikacijos ir plačios erudicijos specialistus, siekiančius karjeros specifinėje profesinėje veikloje. Baigusieji magistrantūrą įgyja gebėjimus analizuoti ir vertinti situaciją pasaulinėje ekonominėje erdvėje, šalyje bei įmonės lygyje, priimti pagrįstus sprendimus įvairiose ekonomikos ir verslo srityse.

Magistro studijų trukmė – nuolatinės dieninės 1,5 metų; nuolatinės sesijinės – „Verslo ekonomika" ir „Verslo vystymas" – 2 metai; ištęstinės sesijinės – "Kokybės vadyba" – 2 metai. 

Šiuo metu Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas siūlo šešias magistro studijų programas anglų kalba. Tarptautinio verslo ekonomikos ir vadybos, bei Rinkodaros ir integruotos komunikacijos programos geriausiems studentams suteikia dvigubo diplomo galimybę. Šios programos yra skirtos tiek užsienio, tiek Lietuvos studentams, baigusiems ekonomikos, vadybos ar kitų socialinių mokslų bakalauro studijas. Priėmimas į šią programą vyksta be stojamųjų egzaminų bendrąja priėmimo tvarka. 

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos