Karjeros galimybės

.

Po bakalauro studijų absolventai turės galimybę rinktis:
studijuoti bet kuriame Europos universitete verslo ar vadybos krypties magistrantūroje;
tęsti studijas VU Teisės fakultete – po papildomų teisės studijų galima įstoti į teisės magistrantūrą bei įgyti pilnavertį teisinį išsilavinimą;
siekti profesinės karjeros.

Po „Verslas ir teisės“studijų programos karjeros galimybės prasideda nuo privataus verslo sukūrimo iki darbo privačiame ar viešajame sektoriuje:
Absolventai galės savarankiškai ir atsakingai dirbti verslo institucijose, turės žinių susijusių su Lietuvos ir užsienio įmonių steigimu ir valdymu, funkcinių ar struktūrinių padalinių – vadybos, ekonominės analizės, planavimo, finansų valdymo ir pan. steigimu ir valdymu.
Gebės atlikti sudėtingą darbą kritiškai analizuojant ir sprendžiant tarptautinės ekonomikos, socialines–ekonomines, verslo, finansų, ekonominio saugumo, ir kitas problemas įmonėje, organizacijoje ar ekonominiame regione, kurti jų sprendimo modelius, atlikti ekonomines ekspertizes, taikyti sistemų analizės, ekonometrijos bei statistikos metodus.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos