EF studentai ECV’14 konkurse treti

ECV 2014 finalasVU Ekonomikos fakulteto Studentų Atstovybės organizuojamas tarptautinis verslumo konkursas “Entrepreneurship Competition Vilnius 2014” šiemet pritraukė 32 ekonomikos, vadybos bei verslo krypčių studentų komandas. Po pirmojo konkurso etapo buvo atrinkta 10 stipriausių komandų, kurios prieš savaitę buvo sukviestos susirungti finale narpliojant paskutines užduotis. Tarp prizininkų trejuko ir Ekonomikos fakulteto studentai!

Į finalą šiemet, deja, atvyko ne visos 10 pakviestų komandų, bet tik 9. Komanda iš Bangladešo negavo vizos. Finale rungėsi studentai iš Lietuvos, Suomijos, Prancūzijos, Vengrijos, Rumunijos, Azerbaidžiano, Slovakijos. Finaliniame etape studentams teko dvi užduotys: simuliacija, kuri buvo akcentuota į marketingą, bei atvejo tyrimas, kurio tema šiemet “Telekomunikacija Nepale”.

Prizines vietas pasidalijo:

1 vieta  - “Liquidity” (ISM komanda)

2 vieta – “The Italians” (ESCP Europe komanda)

3 vieta – “Fox It” (VU EF komanda)

Prizininkams atiteko "Entrepreneurship Competition Vilnius 2014" statulėlės bei IQ.lt prenumerata. “Teletrade” įsteigė pagrindinį prizą - 5000$ Šveicarijos banke investuoti į Forex rinką. Komisijos nuomone šiemet itin stiprios buvo keturios komandos, kelios vidutinio stiprumo, likusios - silpnesnės. Tačiau vertindama pastarųjų kelerių metų ECV konkurso eigą, komisija drąsiai tvirtino, kad komandos ryškiai tobulėja.

Organizatoriai pastebi, kad kasmet konkurse dalyvaujančių komandų skaičius mažėja, tačiau džiugina tai, kad dalyvaujantieji vis rimčiau ir atsakingiau žiūri į konkursą. Taip pat yra komandų, kurios konkurse aktyviai dalyvauja ne pirmus metus. “Vienos komandos narys užsiregistravo ir pateko į finalą jau antrus metus, tačiau vis su kita komanda. Yra komandų, kurios anksčiau nepraeidavo atrankos, tačiau šiais metais joms pasisekė”, - džiaugėsi studentų atkaklumu “Entrepreneurship Competition Vilnius” organizatoriai.

Konkurso organizatoriai patikino, kad didesnių klūčių organizuojant konkursą jiems neteko patirti. Bene pagrindinis iššūkis išlieka – įmonių sudominimas ir pritraukimas. O štai komisijos nariai: Darius Saikevičius, Rytis Saikevičius, Rytis Ambrazevičius, Darius Montvila, Rūta Monvilienė, Karolis Šarūnas, Monika Kavaliauskė, Sigitas Žutautas, Kushtrim Xhakli, Kęstutis Bagdonavičius, Artūras Listavičius, Valerijus Tomaševičius, Laimutė Kalinauskienė – labai noriai sutiko prisijungti prie konkurso. Nemaža dalis jų jau ne pirmą sykį aktyviai dalyvauja konkurse ir negaili nei laiko, nei jėgų bendraujant su studentais. Taip pat, šiais metais, konkurso globėju sutiko tapti Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas. 

Kitais metais yra planuojami konkurso pokyčiai! Kviečiame aktyviai sekti informaciją bei išbandyti savo jėgas!

Daugiau informacijos ir nuotraukų: https://www.facebook.com/ecvilnius