Magistrantūros studijų absolventų dėmesiui

pasirasyti

Kviečiame 2018 m. sausio mėn. 25 d. 9-17 val., sausio mėn. 26 d. 8-12 val. 403 aud.
atvykti pasirašyti Diplomų registracijos žurnale.

Nepasirašiusiems diplomų registracijos žurnale, diplomai nebus išduoti.

Atsiskaitymas su Universitetu

Norint gauti studijas patvirtinantį diplomą ir diplomo priedėlį, privalu atsiskaityti su Universitetu. Atsiskaitymo su Universitetu procedūros apibrėžtos Absolventų atsiskaitymo su Vilniaus universiteto tvarkoje.

Universiteto padaliniai, su kuriais reikia atsiskaityti, jei jiems yra skolinga, yra šie:

Absolventai, turintys įsiskolinimų, atsiskaityti su Universiteto padaliniais privalo ne vėliau kaip prieš 5 darbo dienas iki numatytos jų diplomų įteikimo dienos. Padalinys, Absolventui atsiskaičius, tai pažymi Studijų informacinėje sistemoje, aplikacijoje „Absolventų atsiskaitymas“.

Neatsiskaičiusiems su Universiteto padaliniais negali būti išduodamas diplomas ar pažymėjimas.