EF studentai socialiniam projektui surinko net 1000 eurų

Draudimo forumas 2017 copyVilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto pirmakursiai, inicijavus dėstytojai Rasai Bačiulienei, dalyvavo Draudimo brokerių rūmų organizuotame renginyje „Draudimo forumas 2017“ Klaipėdos Švyturio arenoje, kur klausėsi pranešimų ir rinko paramą socialiniam projektui.

VU EF studentai Draudimo forume 2017 turėjo galimybę pasidomėti draudimo verslo subtilybėmis ir klausytis pranešimų, kurių tematika labai vertinga studentams renkantis tolesnes karjeros kryptis ar tiesiog priimant ateities iššūkius. Šių metų Draudimo forumo pagrindinės temos apėmė tokias sritis, kaip: Draudimo ir perdraudimo rinkų būklė ir įtaka draudimo brokeriams ir klientams (šį pranešimą anglų kalba skaitė Matthew Harvey, AONatstovas); Draudimo rinkos plėtros galimybės; Politikos formuotojo požiūris; Lietuvos Respublikos Transporto priemonių draudikų įžvalgos apie Lietuvos TPVCAPD būklę Europos Sąjungos valstybių kontekste; Draudimas 2020: tendencijos, kurios keičia mus; Duomenų apsaugos reglamentas ir kibernetinė sauga – ar mokėsime baudas?; Duomenų apsaugos reglamento įgyvendinimas – praktinė pusė; Kokios kompetencijos padės mumsl aimėti prieš robotus? Šiemet Draudimo forumas 2017 pristatė ir dvi naujienas, tai – perdraudikų diskusija apie svarbiausias turtinių žalų priežastis ir rizikos vertintojų diskusija apie privalomojo statybų draudimo pakeitimus.

 

Mokydamiesi apie socialiai atsakingą verslą ir paramos paieškos ypatumus pirmakursiai renginio metu turėjo galimybę įgyvendinti socialinį projektą. Jo metu studentai surinko 1000 eurų tęstiniam tarptautiniam vaikų patarlių projektui „Kol gyveni, tol ir mokaisi“. Šiais metais patarlių projekte dalyvavo moksleiviai iš Lietuvos ir Vokietijos, taip pat į projektą įsijungė ir vaikai su negalia iš abiejų šalių. Projekto metu užgimė knyga „Lietuvių-vokiečių patarlės. Kol gyveni, tol ir mokaisi“, kurios leidybai ir buvo renkamos lėšos. Plačiau apie projektą: http://www.pamegincius.lt/renginiai/vokieciu_patarles

Draudimo forumas – tai jau trečius metus vyksiantis didžiausias draudimo rinkos atstovų renginys, suburiantis draudimo paslaugų teikėjus ir rinkos ekspertus. Draudimo forumo 2017 tikslai – didinti profesionalumą, kelti specialistų kvalifikaciją, peržvelgti svarbiausias draudimo rinkos naujienas ir aktualijas bei pasidalinti patirtimi. Draudimo forume 2017 dalyvavo net 710 dalyvių: 600 Draudimo brokerių rūmų narių, 110 kviestinių svečių iš LR Vyriausybės, LR finansų ministerijos, Lietuvos banko Priežiūros tarnybos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, LR Transporto priemonių draudikų biuro; taip pat partneriai: draudikai, tarptautinė draudimo tarpininkų asociacija BIPAR.