Antro kurso studentų pasirinkimai

IMG 2625Vakar EF katedrų atstovai susitiko su antro kurso studentais ir pristatė studijų programų atšakų pasirinkimus. Nuo trečio kurso studentai pradeda specializuotis, pasirinkę norimą atšaką. Apie karjeros galimybes konsultacinėje kompanijoje taip pat papasakojo EY atstovės.

Specializacijos pasirinkimas svarbus, nes tvirtesnės žinios tam tikroje srityje gali padėti greičiau surasti norimą darbą, tačiau kartu specializacijos pasirinkimas neužveria galimybių siekti karjeros ir kitoje srityje, jei kartais pasikeistų pasirinkimas. Kiekviena atšaka turi ribotą vietų kiekį, todėl svarbus pažangumas.   

Ekonomikos programos studentai gali rinktis: bankininkystė, finansai, ekonominė analizė, tarptautinė ekonomika, viešojo sektoriaus ekonomika. 

Vadybos ir verslo administravimo programos studentai renkasi: buhalterinė apskaita ir auditas, inovacijų ir projektų valdymas, komercija, rinkodara ir globalus verslas (anglų k.), verslo organizavimas. 

Vadybos ir verslo administravimo anglų kalba programa turi du pasirinkimus: rinkodara ir globalus verslas, verslo organizavimas. 

Daugiau informacijos apie atšakas