Studijų naujienos

Magistrantūros studijų absolventų dėmesiui

pasirasyti


Kviečiame 2018 m. sausio mėn. 25 d. 9-17 val., sausio mėn. 26 d. 8-12 val. 403 aud.
atvykti pasirašyti Diplomų registracijos žurnale.

Nepasirašiusiems diplomų registracijos žurnale, diplomai nebus išduoti.Atsiskaitymas su Universitetu

Norint gauti studijas patvirtinantį diplomą ir diplomo priedėlį, privalu atsiskaityti su Universitetu. Atsiskaitymo su Universitetu procedūros apibrėžtos Absolventų atsiskaitymo su Vilniaus universiteto tvarkoje.

Skaityti daugiau...

Iki sausio 30 d. priėmimas į magistrantūros studijas

kvieciame studijuoti evaf magis ziema 2018Sausio 3-30 dienomis vyks priėmimas į magistrantūros studijas Ekonomikos ir verslo administravimo fakultete:

VERSLO EKONOMIKA

VERSLO VYSTYMAS

Prašymų teikimas vyksta iki sausio 30 d. 13 val. per  VU Internetinę stojančiųjų aptarnavimo sistemą (sutr. VU ISAS).  

 

Kontaktai pasiteiravimui

tel. 8 (5) 2193231

el. paštu: 

 

 

Diskusija „Apgink savo teises“

diskusija apgink savo teisesData – gruodžio 20 d.
Laikas – 19 val.
Vieta - Gyvybės mokslų centras (Saulėtekio al. 7, Vilnius), R - 101 auditorija.

Žmogaus teisės – prigimtinės, kiekvienam žmogui būdingos teisės. Visi suvokiame, jog tai tam tikros asmens laisvės visuomenėje, tačiau ar dažnai susimąstome apie dėl jų kylančias problemas?

Atsižvelgiant i šiomis dienomis aktualią žmogaus teisių temą ELSA Vilnius organizuoja diskusiją „Apgink savo teises“. Renginyje bus diskutuojama itin svarbiomis temomis, aptarinėjami priekabiavimo skandalai bei restorano „Keulė Rūkė“ atvejis, kurio atgarsiai pasiekė didžiąją dalį Lietuvos visuomenės. Taip pat bus aktualizuojami darbuotojų ir jų teisių pažeidimo klausimai, kviečiama susipažinti ne tik su lietuvių, bet ir Lietuvoje gyvenančių atvykėlių teisėmis. Diskusijos lektoriai atskleis kūrybos laisvės ribas, nagrinės svarbiausius šių dienų moralės pažeidimus. 

Lektoriai: 

o Žurnalistė, laidų vedėja – Daiva Žeimytė;
o Filologijos mokslų daktaras ir docentas, Dante Alighieri draugijos primininkas – Stefano M. Lanza;
o Vienas iš restoranų „Keulė Rūkė“, „Šiaurės Keulė“, įkūrėjų bei savininkų – Dominykas Čečkauskas;
o Advokatų kontoros „COBALT“ asocijuota teisininkė, darbo teisės specialistė – Jovita Valatkaitė.

Renginys bus moderuojamas. Jo metu bus suteikiama galimybė įsitraukti auditorijai. Diskusijos moderatorė - advokatų kontoros „Ellex Valiūnas“ asocijuotoji teisininkė lekt. dr. Jevgenija Vienažindytė.

Registracijos anketa

Facebooke

SVEIKINAME: EVAF krepšininkams AUKSAS

EVAF pergale krepsinis 2017Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto studentai iškovojo pergalę tarpfakultetinių VU Rektoriaus taurės vyrų krepšinio varžybų finale!

Kaip ir praėjusiais metais, finale susitiko Teisės bei Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetų studentai. Nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis rungtynių sekundėmis. Visos rungtynės vyko taškas į tašką, tačiau lemiamas lūžis įvyko antroje rungtynių pusėje, kai teisininkai „užsidirbo“ nesportinę ir techninę pražangas. Tada EVAF krepšininkai rungtynių kontrolę perėmė į savo rankas, rezultatą išlygino, o vėliau ir persvėrė. Rezultato išlyginimui teisininkai turėjo dar 9 sekundes, tačiau rezultatyvios atakos nesukūrė ir rungtynes, rezultatu 61:58, laimėjo EVAF studentai.

Nugalėtojams 17 taškų pelnė Jonas Zakas, po 11 taškų pridėjo Paulius Petrikonis ir Martynas Rakauskas.

Daugiau nuotraukų

Daugiau informacijos

 

 

EVAF magistrės darbas geriausias!

mociunaites apdovanojimasLietuvos jaunųjų mokslininkų sąjungos organizuoto geriausių 2017 m. magistro baigiamųjų darbų konkurso nugalėtoja socialinių mokslų srityje tapo Ekonomikos ir verslo administravimo absolventė Laura Mociūnaitė (už darbą „Tiesinių ir netiesinių laiko eilučių modelių prognozinių galimybių tyrimas“, darbo vadovas doc.dr. Algirdas Bartkus). Vakar ji kartu su kitų sričių laureatais buvo apdovanota Istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje Kaune. 

LMJS konkursą organizavo jau devintus metus iš eilės. Šiais metais 7 aukštosios mokyklos pateikė 41 apgintą magistro darbą konkursui. Daugiausia nominuotų darbų buvo apginta Vilniaus universitete (4). Taip pat vieną laimėtoją turi Vytauto Didžiojo universitetas. Darbų pasiskirstymas pagal mokslo sritis nebuvo tolygus: daugiausia pateikta socialinių mokslų srityje parengtų ir sėkmingai apgintų darbų (12darbų), kiek mažiau darbų yra technologinių (10), humanitarinių (8), fizinių (6) mokslų srityse bei 5 darbai biomedicinos mokslų srities. Nebuvo pateiktas nei vienas darbas iš  žemės ūkio mokslų srities. Vertinimo komisiją sudarė virš šimto aktyvių Lietuvos mokslininkų. Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjungos pirmininkės dr. Milenos Medineckienės teigimu, konkursas sulaukė didelio susidomėjimo iš aukštųjų mokyklų. Šiemet buvo pasiūlyti aktualūs, aukšta moksline verte pasižymintys darbai, didelė dalis darbų pasižymėjo tarpdiscipliniškumu bei skirtingų mokslo sričių sinteze. Tai džiugina konkurso rengėjus, nes byloja, kad Lietuvos aukštosiose mokyklose rengiami aukšto lygio mokslo tiriamieji ar taikomieji darbai, ugdomi jaunieji tyrėjai, kurie įgiję reikiamą kvalifikaciją ir gebėjimus sėkmingai tęs mokslinę karjerą.

Daugiau nuotraukų

Skaityti daugiau...

EVAF pirmakursiai pyragų dieną lankėsi EY

EF pirmakursiai ErnstYoung pyragų dienojeVU Ekonomikos ir verslo administravimo pirmakursiai buvo pakviesti prisijungti prie kompanijos EY darbuotojų socialinio renginio, kuris vyko lapkričio 27 d. EY yra viena didžiausių audito ir konsultavimo paslaugų kompanijų. Jau šeštus metus iš eilės kompanijos darbuotojai rengia Pyragų dieną ir aukoja organizacijos "Gelbėkit vaikus" įsteigtiems dienos centrams visoje Lietuvoje. Už surinktus pinigus dienos centrus lankantys vaikai turėjo galimybę apsilankyti Lietuvos banko Pinigų muziejuje, Operos ir baleto teatre, sudalyvauti ekskursijoje po Tarptautinį Vilniaus oro uostą. Socialinis renginys buvo puiki galimybė VU EVAF studentams susipažinti su kompanija iš vidaus, pabendrauti su darbuotojais, pamatyti savo akimis socialiai atsakingo verslo pavyzdį ir gauti kvietimus atlikti kompanijoje praktiką, o vėliau ir įsidarbinti. 

Daugiau nuotraukų