Įkvepiantys EF pirmakursių geri darbai!

geru darbu padekos 7Antrus metus iš eilės VU Užsienio kalbų instituto anglų kalbos dėstytoja Rasa Bačiulienė aktyviai įtraukia Ekonomikos fakulteto I kurso Ekonomikos programos studentus į įvairius socialinius projektus. Šiemet septynios dešimtys studentų įgyvendino net 25 įsimintinus socialinius projektus, skirtus Lietuvos vaikų socialinės globos namų auklėtiniams, senelių namų gyventojams ir senjorams, neįgaliesiems, beglobiams gyvūnams, jaunimo ir vaikų dienos centrų lankytojams, savaitinio vaikų darželio auklėtiniams, asociacijai „Raudonos nosys“ ir kt. Šiandien įspūdingiausių projektų dalyvius pasveikino ir įteikė padėkos raštus EF dekanas prof. dr. Jonas Martinavičius. 

“Artėjančios šv. Kalėdos puikus metas atsilyginti už gera geru. Visuomet didžiuojamės mūsų šauniais studentais: čia auga ne tik puikūs mokslininkai, specialistai, vadovai, bet ir puikios asmenybės. Labai smagu, kad studentai randa laiko ne tik pasiruošti paskaitoms bei egzaminams, smagiam laisvalaikiui, draugams, bet dar skuba į pagalbą ir likimo nuskriaustiems. Dėkojame jums už gerą širdį bei įkvepiantį pavyzdį! Tikiu, kad gerumas plinta kaip nesuvaldomas virusas – tik jo pasekmės labai malonios”, - džiaugėsi dekanas prof. dr. J. Martinavičius. Dekanas padėkas ir suvenyrus įteikė 8 studentėms:

Evelinai Navickaitei

Linai Rakauskaitei

Ingridai Žiobaitei

Karolinai Patackaitei

Aistei Pugačiauskaitei

Dovilei Riaubaitei

Gintarei Meškėnaitei

Karolinai Kubaitytei

Dėkojame visiems studentams prisijungusiems prie gerų darbų maratono!

Gerų darbų nuotraukų galerija ir detalesnė informacija apie projektus:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1545347232374188.1073741838.1527697584139153&type=1

“Nepaprastai džiugu, kad socialinius projektus įgyvendino jauni žmonės, tuo įrodydami, kad studentai, dažnai kitų apibūdinami kaip remtina socialinė grupė, patys gali padėti kitiems. Iš tikrųjų apstulbino kai kurių studentų projektų apimtis, stebino ir džiugino studentų branda bei socialinė atsakomybė, studentų darbštumas ir užsispyrimas. Pavyzdžiui, Evelina Navickaitė ir Lina Rakauskaitė, kad gautų lėšų savo projektui įgyvendinti, kreipėsi į daugiau nei 200 kompanijų, kurių absoliuti dauguma atsisakė padėti. Rodos, du šimtus kartų išgirdus žodį „ne“ turėtų dingti bet kokia motyvacija, tačiau studentės atkakliai skambino kitoms bendrovėms ir savo tikslą pasiekė”, - džiaugėsi dėstytoja R. Bačiulienė. Pati dėstytoja taip pat rodė pavyzdį studentams – ji iniciavo projektą „Padovanokime knygą Lietuvos bibliotekoms“. Naujai išleistas knygas dėstytoja su studentais dovanojo įvairioms Lietuvos bibliotekoms ir jų filialiams. Skaitytojai galės mėgautis 145 naujomis knygomis, iš kurių 74 padovanojo pati dėstytoja. 

Tikime, kad fakultete yra dar daugiau studentų, savanoriaujančių įvairiose organizacijose, darančių gerus darbus. Artėjančios Kalėdos yra tas metas, kai norime padėkoti už jūsų darbus. Pasidalinkite savo patirtimi su kitais – galbūt jūsų istorija įkvėps geriems darbams ir kitus! O gal jūs pažįstate tokį geradarį EF studentą – praneškite mums apie jį. Mes mielai jį pakalbinsime, pasidalinsime informacija!