Pagrindinis klausimas: kokios įsidarbinimo galimybės?

atviru duru diena 2014 12Penktadienį Vilniaus universitete vyko atvirų durų dienos renginiai: paskaitos, laboratoriniai bandymai ir demonstravimai, konsultacijos dėl studijų… Mokslo ir komunikacijos informacijos centre susitelkę fakultetų atstovai priėmė svečius, daugiausiai moksleivius, iš visos Lietuvos. 

Ekonomikos fakultetą atstovavo Daiva Budrienė, prodekanas prof. dr. Lionius Gaižauskas bei VU SA EF pirmininkė Ugnė Pocevičiūtė su kolegomis iš studentų atstovybės. Moksleiviai aktyviai konsultavosi bei pateikė pačių įvairiausių klausimų. Juos domino, kokių dalykų egzaminus būtina išlaikyti, norint įstoti į EF, kaip organizuojamos paskaitos EF, kokie dalykai dėstomi, kur ir kada atliekamos praktikos. Smagu, kad moksleiviai tokie iniciatyvūs ir motyvuoti – jiems rūpi jų ateitis: kur galėtų dirbti, kokios karjeros galimybės, kokio atlyginimo gali tikėtis ir pan. EF gali džiaugtis, kad studentai, jei tik nori, susiranda darbą pagal savo specialybę, be to, sulaukiama nemažai darbdavių atsiliepimų: jie noriai kviečia EF studentus tiek atlikti praktiką, tiek įsidarbinti. 

Penktadienį atvirų durų dienos renginius puikiai papildė ir mokslo festivalio "Erdvėlaivis Žemė" 2014 renginiai, kuriuose aktyviai dalyvavo VU mokslininkai. EF atstovavo prof. dr. Sigitas Urbonavičius, prof. dr. Vytautas Dikčius, lekt. Indrė Radavičienė. Jie skaitė paskaitą „Ką perkame ir vartojame? Kodėl?“. Gausiam moksleivių būriui buvo smagu išgirsti daug įdomių faktų, su kuriais dirba rinkodaros specialistai.