VU SA EF: "Šiųmetiniai pirmakursiai tikrai nustebino!"

EF fuxai I pamainaRugsėjis į VU Ekonomikos fakulteto auditorijas vėl sugrąžins gausų būrį studentų, o birželį išlydėtus diplomuotus bakalaurus ir magistrus pakeis nauja karta. Daugiau kaip 140 pirmakursių su universitetinio gyvenimo iššūkiais jau spėjo susipažinti Fuxų stovykloje, o ryt ir poryt skubės ruoštis rugsėjo 1-osios eisenai!

Vilniaus universiteto Studentų atstovybė Ekonomikos fakultete (dažnai sutrumpintai vadinama tiesiog EF SA) džiaugėsi, kad šiemet pirmakursių aktyvumas pranoko visus lūkesčius ir dvejos stovyklų pamainos buvo pilnutėlės. “Mūsų vizija – šimtaprocentinis pirmakursių dalyvavimas stovyklose, nes čia jie įgyja studentiško gyvenimo pagrindus, susipažįsta su būsimais grupės draugais bei dėstytojais. Kiekviena stovyklos pamaina truko 4 dienas, per kurias nebuvo kada nuobodžiauti”, - pasakojo VU SA EF atstovai. Stovykloje prisistatė tokios organizacijos kaip VU SA, AIESEC, VU SIF, ESN. Įdomia ir naudinga informacija pasidalijo Karjeros ir konsultavimo skyrius, bendrovės „Transcom“, programa „DofE“. Taip pat atvyko keli Ekonomikos fakulteto Alumni nariai, būsimieji studentai buvo supažindinti su VU SA vykdomais projektais, pvz., programa „Sąžiningai“ skatinančia akademinį sąžiningumą. Žinoma, buvo laiko ir pašėlti - netrūko įvairių žaidimų, orientacinių varžybų, visi stovyklautojai buvo pakrikštyti, išmoko stovyklos šokį ir jau net spėjo išbandyti verslo simuliacijos užduotis. “Šiųmetiniai pirmakursiai tikrai nustebino. Jie – aktyvūs, iniciatyvūs, kūrybingi. Dauguma jau laiko Ekonomikos fakultetą antrais savo namais bei skanduoja, jog jis – geriausias. Labai tikimės, jog toks jų nusiteikimas nedings visus studijų metus”, - džiaugėsi VU SA EF. 

EF fuxai II pamainaPrieš rugsėjo 1-ąją pirmakursių dar laukia rimti darbai. Pasiruošimas mokslo metų pradžios eisenai vyks ryt (penktadienį) ir poryt (šeštadienį). Visą tikslią informaciją dėl laiko ir vietos pirmakursiai sužinos iš savo kuratorių. Kaip ir kasmet, tikimės didelio pirmakursių aktyvumo bei įsitraukimo. Ypač raginami ateiti tie, kurie negalėjo dalyvauti stovykloje. VU SA EF pažada puikią nuotaiką bei daug naujų pažinčių. Pasiruošus eisenai, tikrai nereiks skubėti namo. Visi pirmakursiai bei kiti EF studentai šeštadienio vakarą kviečiami į „Postovyklinį vakarėlį“ klube „Seacret“ (Vokiečių g. 2). Vakaro metu vyks susipažinimo žaidimai, foto konkursas bei dar daug pramogų. Gausiausiai susirinkusi bei originaliausią nuotrauką padariusi pirmakursių grupė bus apdovanota. Taigi, nusimato puikus savaitgalis!