EF atstovai keliauja po Lietuvą

VU dienos silutejePraėjusią savaitę Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko Vilniaus universiteto akademinės dienos, kuriose dalyvavo ir EF dekanas prof.dr. Jonas Martinavičius.  

Spaudos konferencijoje universiteto atstovai su Šilutės r. savivaldybės mere Daiva Žebeliene bei žurnalistais prie apskrito stalo „Universitetas atviras iššūkiams“ diskutavo apie dabartinę švietimo situaciją, jaunimo motyvaciją studijuoti, galimybes įgijus specialybę įsidarbinti bei būdais, kuriais būtų galima pristabdyti jaunimo emigraciją. “Taip pat susitikau su keliomis dešimtimis mokinių savo sekcijoje “Studijos VU Ekonomikos fakultete ir šiuolaikinis ekonomistas”. Smagu, kad jaunimas aktyviai renkasi į tokius renginius ir nėra abejingas dėl savo ateities. Taip pat ši išvyka buvo ne mažiau įdomi ir man pačiam – išgirsti to krašto istoriją, daugiau sužinoti apie F.Bajoraičio asmenybę”, - pasakojo EF dekanas.

EF atstovai kartu su kitais VU kolegomis taip pat jau spėjo surengti susitikimus su mokiniais Utenos Adolfo Šapokos, Šiaulių Juliaus Janonio bei Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijose.