Džiuginantys EF studentų "Pyragų dienos" rezultatai

SwedbankLapkričio mėnesį VU Ekonomikos fakulteto pirmakursiai, mokydamiesi apie socialiai atsakingą verslą ir lėšų paieškos ypatumus, lankėsi Swedbank‘e, Nordgain kompanijoje, kuri yra Lewben grupės dalis bei Viešosios politikos ir vadybos institute, kur turėjo galimybę susipažinti su bendrovėmis iš vidaus ir įgyvendinti socialinį projektą „Pyragų diena“. Surinktos lėšos skirtos tarptautiniam patarlių projektui „Kol gyveni, tol ir mokaisi“.

 

Studentai iš pirmų lūpų išgirdo apie bendrovių veiklą ir susipažino su verslo pasaulio aplinka iš arčiau. Prie VU EF pirmakursių prisidėjo ir dvi Erasmus programos studentės iš Kinijos Tingting Wu ir Yue Zhang. Tingting labai džiaugėsi galimybe sudalyvauti projekte - prisipažino, kad tokio pobūdžio renginyje dalyvavo pirmą kartą ir vylėsi, kad užmezgus kontaktus, galbūt pavyks vienoje iš įmonių atlikti praktiką.

 

Pyragu diena VU Nordgain 8Studentų iniciatyvą nepaprastai gardžiais kepiniais parėmė Alinos Vaitkienės konditerija-studija „AV kepykla“, „Liu Patty“ kepyklėlė, kepyklėlė „Pinavija“, pyragų meistrai Piestro, CACAO kepinių namai.

 

Tarptautinio patarlių projekto „Kol gyveni, tol ir mokaisi“, kuriam buvo surinkta daugiau kaip 700 eurų, partneriai yra Vilniaus universitetas, Vakarų Anglijos universitetas (University of West of England), JK, ir penkios mokyklos iš Didžiosios Britanijos bei Lietuvos.