Verslios moterys vienijasi ir auga drauge

moteru verslumo akademijaMoterų verslumo akademija pradėjo antrąjį projekto etapą – verslo naujokės pusę metų bendraus su patyrusiais mentoriais bei vystys savo verslo idėją. VU EF dekanas Jonas Martinavičius, džiaugdamasis sėkminga I-ojo etapo pabaiga, susirinkusias moteris pradrąsino judėti į priekį, primindamas, kokios stiprios Lietuvos moterys – verslininkės Lietuvoje yra įsiveržusios į priekį palyginus su kitomis Europos Sąjungos šalimis. 

Projekto Moterų verslumo akademija tikslas - skatinti inovacijas ir moterų verslumą Lietuvoje siekiant socialinės - ekonominės gerovės.Antrasis projekto etapas prasidėjo po 6 mokymų modulių, kuriuos vedė gerai žinomi savo sričių specialistai. Kartą per mėnesį verslauti pasiryžusios moterys lankė intensyvius mokymus, kuriuose lavino kūrybinį mąstymą ir jo pritaikymą verslo plano vystymui, mokėsi pokyčių valdymo ir naujovių diegimo, lyderystės meno, gerino efektyvaus pardavimo įgūdžius, sėmėsi inovatyvios rinkodaros bei sėkmingų derybų žinių.

 “Šio projekto tikslas ne tik suteikti žinių, bet ir padėti Lietuvos moterims kurti sėkmės istorijas bei visas suvienyti į verslių moterų tinklą. Susirinkusios pastebėjome, kad moterų verslas daug dažniau kyla ne iš galvos, bet iš širdies. 6 vykę mokymai suteikė daug praktinių žinių, vyko aktyvios diskusijos, kūrybinės užduotys – kartais juk reikia pripažinti, kad kažko nesugebame, nežinome, bet čia mes kartu pasidalijome savo žiniomis, daug išmokome ir įgalinome save veikti” – džiaugėsi viena iš projekto iniciatorių ir organizatorių Julija Kubova. Antroji projekto "Moterų verslumo akademija" dalis baigsis gruodžio mėnesį, kai bus aptarti su mentoriais pasiekti rezultatai. Pradedančiųjų verslininkių mentoriais pasiryžo tapti:  leidyklos „Tyto alba“ savininkė ir direktorė, Lietuvos leidėjų asociacijos prezidentė Lolita Varanavičienė, patyrusi organizacijų valdymo konsultantė Eglė Daunienė, darbuotojų paieškos portalo itjobsco.com įkūrėjas Romanas Drokovas, laisvai samdoma marketingo specialistė, “autoledi.lt" įkūrėja Ieva Kukevičienė, UAB "Skonis ir kvapas" prekybos ir rinkodaros vadovė Dovilė Vinskienė, "Enterprise Lithuania" personalo vadovė Simona Gailiunaitė, bendrovių vertinimo ir finansų valdymo specialistė Daiva Rakauskaitė ir daug kitų. 

Projekto vykdytojai: JAV ambasada kartu su VU EF, VŠĮ „Kitas Aš“ ir UAB „Mokymų ekspertai“.

Nuotraukų galerija