EF Rinkodaros kurso studentų idėją rengiamasi įgyvendinti Vilniaus miesto ir Trakų raj. savivaldybėse

naujiena Idejos03


Džiaugiamės ir labai didžiuojamės savo sumaniaisiais studentais! Rinkodaros kursą studijuojantys Ekonomikos fakulteto 3 kurso bakalaurai pasavsario semestro metu plėtoja gausybę inovatyvių idėjų, kurių geriausios bus pristatytos š.m. gegužės mėn. 17 d. rengiamame tradiciniame tarpuniversitetiniame studentų rinkodaros sprendimų konkurse “IDEJA 2016”.

Sumanytų rinkodaros idėjų įgyvendinimo praktines galimybęs studentai vertina susitikdami su potencialiais vartotojais bei verslo praktikais, atsakingais pareigūnais ir tarnautojais iš valstybinių institucijų.

Su tikslu aptarti vienos idėjos įgyvendinimo galimybes, VU EF Rinkodaros katedros doc. dr. Algis Gaižutis su EF studentų III kurso bakalaurų grupe 2016-03-03 (ketvirtadienį) lankėsi Vilniaus miesto savivaldybėje. Susitikime su Vilniaus miesto savivaldybės Jaunimo skyriaus vedėju Jonu Lesniausku ir Susisiekimo dviračiais Vilniaus mieste projekto komandos vadovu Anton Nikitin ekonomistų komandos “Million words“ atstovai pristatė Rinkodaros kurso metu studentų išplėtotas idėjas: Lietuvos valstybingumo atkūrimo 100-metį 2018 –ais paminėti prasmingai, sujungiant esamą ir istorinę Lietuvos sostines moderniu dviračių taku Vilnius - Trakai. Studentai yra sumanę, kaip šios idėjos įgyvendinimui pritraukti lėšų iš įmonių ir gyventojų, privačių mecenatų, kad tai taptų vienu iš tautos vienybės projektų.

naujiena2

Nuotr.: Ekonomistai 3-kursiai Guoda Sugintės Viltės Vagonytė ir Tadas Stelionis pristato Rinkodaros kurso metu
sumanytą idėją Vilniaus miesto savivaldybės atsakingiems specialistams Jonui Laniauskui ir Anton Nikitin


Džiugu, kad jaunuolių Guodos Sugintės, Tado Stelionio ir Viltės Vagonytės pristatytas sumanymas savivaldybės atsakingiems specialistams Jonui Laniauskui ir Anton Nikitin išties patiko. Studentų komanda gavo vertingų patarimų ir su savivaldybės specialistų palaikymu dirbs prie idėjos tolesnio realizavimo.

Kadangi sumanytas projektas turės būti įgyvendinamas dviejų savivaldybių teritorijoje, greitu metu ketinama susitikti aptarti projekto idėją su Trakų rajono savivaldybės atstovais.
Išsamiau su tradiciniu visą semestrą vykstančiu VU EF Rinkodaros katedros kuruojamu tarpuniversitetiniu studentų rinkodaros sprendimų konkursu “IDEJA” susipažinti galima svetainėje ir Facebook paskyroje.