Strateginė sesija EF: inovatyvi plėtra ir laukiami pokyčiai VU

strategine diskusija druteikieneVakar Ekonomikos fakulteto bendruomenė su Vilniaus universiteto rektoriumi prof. Artūru Žukausku, prorektore prof. Greta Drūteikiene bei kitais centrinės administracijos atstovais diskutavo apie universiteto strateginį veiklos planą.

VU siekia būti vienoje gretoje su pažangiais Europos universitetais – įsilieti į pasaulinio lygio mokslininkų bendriją, rengti aukščiausio lygio specialistus bei būti socialiai atsakinga organizacija ir bendruomenė. “Natūralu, kad universitetas keičiasi. Atsižvelgdami į aplink vykstančius pokyčius – ypač globalizaciją, turime priimti iššūkius, keistis, tobulėti, kad išliktume konkurencingi aukštojo mokslo srityje ne tik Lietuvoje, bet ir Europos lygmeniu. Inovatyvaus ir novatoriško mokslo, tarptautinio lygio studijų, aktyvios partnerystės, efektyvaus valdymo ir daug kitų Vilniaus universitetui ir Ekonomikos fakultetui svarbių temų buvo aptarta susitikime”, - pasakojo EF dekanas prof. Jonas Martinavičius.

VU bendruomenei skirtame vidiniame universiteto tinklapyje nuolat atnaujinama informacija, susijusi su strateginiu vystymu ir pokyčiais universitete. Visa VU bendruomenė kviečiama skaityti, domėtis, klausti ir įsitraukti.