Po vasaros atostogų EF šviežiausios žinios

eair austrijaVU Ekonomikos fakulteto kolektyvas po vasaros sugrįžo su atnaujintomis žiniomis. Prof. Rimvydas Skyrius dalyvavo InSITE 2015 (Informing Science and Information Technology in Education) konferencijoje JAV, prof. dr. Jonas Martinavičius, prof. dr. Greta Drūteikienė ir prof. dr. Algirdas Miškinis dalyvavo kasmetiniame EAIR (The European Higher Education Society) forume, o doktorantė Svetlana Nemitko skaitė pranešimą konferencijoje D. Britanijoje.

EF dekanas prof. dr. J. Martinavičius, VU Partnerystės prorektorė prof. dr. G. Drūteikienė ir EF prodekanas prof. dr. A. Miškinis jau ne pirmus metus dalyvauja EAIR forume. Šiemet jis vyko Austrijoje ir aukštojo mokslo atstovus, specialistus sukvietė nagrinėti ir diskutuoti tema “Iš čia – ten: aukštojo mokslo institucijų pozicionavimas”. “Išgirdome puikių pranešimų apie aukštojo mokslo šiuolaikines problemas: aukštųjų mokyklų pozicionavimas, strateginis planavimas, studijų kokybės užtikrinimas ir vertinimas, studentų pasitenkinimo studijomis vertinimai ir pan. Diskusijos su įvairių universitetų atstovais buvo išties įdomios, savalaikės ir turiningos. Tikimės, kad užmegzti ryšiai taip pat padės pritraukti užsienio dėstytojus lankytis mūsų organizuojamose konferencijose, kartu vykdyti įvairius projektus, rengti bendras publikacijas”, - pasakojo VU EF dekanas.

eair 2015 01“EF tikrai galėtume pritaikyti  Norvegijos, D.Britanijos, Švedijos universitetų patirtį. Kitų aukštųjų mokyklų geroji patirtis leis ir mums tobulėti, pritraukti daugiau perspektyvių studentų, užtikrinti aukštą studijų lygį ir vadovautis siekiu tapti geriausiais,” – sakė prodekanas prof.dr. A.Miškinis.

 

prof skyrius konferencijoje JAVProf. dr. R.Skyrius konferencijoje InSITE dalyvavo jau ketvirtą sykį. Šiemet InSITE 2015 vyko JAV Pietų Floridos universitete, iš kurio kilę tokie šiuolaikinės informatikos autoritetai kaip A.Hevneris ar T.Grandonas Gillas. Konferencijos tematika apėmė visas svarbiausias šiuolaikinės informatikos ir informacijos mokslų aktualijas.  Be dalykinio pranešimo, skirto verslo analitikos brandos stadijų ir dalykinių dimensijų santykiui, prof. dr. R.Skyrius pristatė ir Vilniaus universitetą, kuriame kitais metais planuojama ir pati konferencija InSITE. Siūlymas kolegoms atvykti į Lietuvą sulaukė nemažai dėmesio: daugelis konferencijos dalyvių išreiškė norą atvykti į VU ne tik dėl vertingų pranešimų, puikių konferencijos dalyvių, bet ir norėdami susipažinti su istoriniu universiteto ansambliu, Vilniaus miestu, įvairiomis lankytinomis vietomis.

Prof. dr. R. Skyriaus doktorantė Svetlana Nemitko konferencijoje Londone pristatė S. Šimkonio, S. Nemitko ir prof.dr. R. Skyriaus straipsnį "The Relation Between Lessons Learned and the Development of Intelligence Culture in an Organization".

 

Šį rudenį nemažai konferencijų, išskirtinių paskaitų, susitikimų bus ir Ekonomikos fakultete. Aktyviai dalyvaukite:

Rugsėjo 14 d. 11.15 val. 707 aud.  Paskaita: Europos kapitalo rinkų sąjunga. Pranešėjai: Mark Boleat (Londono Sičio korporacijos Politikos komiteto pirmininkas), Sir Roger Gifford (SEB banko D. Britanijoje vadovas, buvęs Londono meras).

Rugsėjo 21 25 d. VU EF 75-erių metų jubiliejaus šventės renginiai! https://www.facebook.com/events/844458145668097/ 

Spalio 15-16 d. International Scientific Conference "Accounting, Audit, Analysis: Science, Studies and Business Synthesis" http://www.3akonferencija.ef.vu.lt 

Spalio 22 d.  Nacionalinė mokslinė praktinė konferencija “Lietuvos ekonomikos augimo ir stabilumo strateginės kryptys” http://www.lea2015.ef.vu.lt