Naujienos

Seminaras VU dėstytojams

esec logoVU ESEC norėtų pasiūlyti seminarą VU dėstytojams VMA Moodle naudojimo klausimais. Seminaro metu bus nagrinėjami klausimai, su kuriais dėstytojai dažnai susiduria naudojanti VMA Moodle: medžiagos pateikimas studentams, elektroninis egzaminavimas, sinchroninis ir asinchroninis bendraviams ir pan.
Kadangi artėja sesijos metas, todėl mūsų siūlomas seminaras turėtų būti aktualus daugeliui dėstytojų. 


Seminaro data bus parinkta atsižvelgiant į dėstytojų pageidavimus pildant registracijos anketą. Preliminariai planuojamos 2013 m. lapkričio 26 arba 28 dienos.

Registracijos į seminarą adresas: 
http://vma.esec.vu.lt/apklausa/index.php/158194/lang-lt

 

Atvirų durų dienos VU

DSC 0983Spalio 1-4 dienomis Vilniaus universitetas atvėrė savo duris visuomenei. Moksleiviai, tėvai, mokytojai ir visi norintieji galėjo susipažinti su Vilniaus universitetu artimiau. Buvo organizuotos atviros paskaitos, moksleiviai galėjo vienai paskaitai tapti studentais ir klausytis paskaitų, o kur dar specialūs kino seansai, turai autobusais. Šiandien, paskutinę atvirų durų dieną, moksleiviai skubėjo į VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centrą, kur juos konsultavo universiteto atstovai: dėstytojai, administracijos darbuotojai bei patys studentai. Ekonomikos fakultetas taip pat aktyviai įsitraukė į šiuos renginius. 

 

Skaityti daugiau...

Tarptautinėje konferencijoje verda ekonomistų diskusijos

DSC 0881Šiandien Vilniaus universiteto centriniuose rūmuose susirinko gausus būrys ekonomistų iš Lietuvos, Lenkijos, Baltarusijos, Ukrainos, Ispanijos, Danijos, JAV. Čia vyko VU Ekonomikos fakulteto kartu su Vroclavo Ekonomikos universitetu ir Nacionaliniu Taraso Ševčenkos universitetu Kijeve organizuota tarptautinė konferencija: “Economic Transformations and Business Prospects” (“Ekonominės transformacijos ir verslo perspektyvos”). 

Susirinkusius konferencijos dalyvius sveikino ir l. e. VU rektoriaus pareigas prof. habil. dr. Jūras Banys. Jis džiaugėsi, kad konferencija surengta svarbioje vietoje – kitą savaitę toje pačioje salėje susirinks Rytų ir Vakarų šalių atstovai diskutuoti apie mokslą ir švietimą. Rektorius turėjo ir puikią progą padėkoti Vroclavo Ekonomikos universitetui už ilgametį vaisingą bendradarbiavimą – jau ne vienerius metus yra pasirašyta bendradarbiavimo sutartis: vyksta studentų mainai, dėstytojų bendravimas. Konferencijos dalyvius prof. habil. dr. Jūras Banys pakvietė susipažinti ne tik su senaisiais universiteto rūmais, bet ir naująja biblioteka - Mokslinės komunikacijos ir informacijos centru Saulėtekyje.

Skaityti daugiau...

Rugsėjo 26-27 dienomis organizuojama tarptautinė mokslinė konferencija "Ekonominės transformacijos ir verslo perspektyvos"

konferencijos knygosVU Ekonomikos fakultetas kartu su Vroclavo Ekonomikos universitetu ir Nacionaliniu Taraso Ševčenkos universitetu Kijeve rugsėjo 26-27 dienomis organizuoja tarptautinę mokslinę konferenciją "Ekonominės transformacijos ir verslo perspektyvos". Konferencija yra organizuojama kiekvienais metais, visuose partneriniuose universitetuose paeiliui ir sulaukia didelio susidomėjimo.  Čia atvyksta mokslininkai ne tik iš Lietuvos, Ukrainos ir Lenkijos, bet taip pat iš Ispanijos, JAV, Baltarusijos, Rusijos bei kitų šalių. Šiemet konferencijai yra sukaupta daugiau kaip 60 straipsnių. Konferencijoje bus daugiau kaip 100 dalyvių. Vienas įdomiausių svečių garsus mokslininkas iš JAV prof. Aldas P. Kriaučiūnas, kuris skaitys pranešimą plenariniame posėdyje.

Daugiau informacijos apie renginį galima rasti konferencijos internetinėje svetainėje: www.conference.ef.vu.lt