Tyrėjai


Dr. Patrick Grüning


PatrickPatrickas Grüningas (Patrikas Griuningas) 2015 m. rugsėjo mėn. į Lietuvos banko ir Vilniaus universiteto Tyrimų centrą atvyko iš kito tyrimų centro – SAFE, įsikūrusio V. Gėtės universitete Frankfurte. 2015 m. vasario mėn. įgijo finansų mokslo daktaro laipsnį V. Gėtės universiteto Finansų, ekonomikos ir vadybos mokykloje (GSEFM). Prieš tai baigė matematikos magistrantūros studijas V. Gėtės universitete, todėl kiekybinė ir modeliais pagrįsta analizė – stipriosios jo atliekamų tyrimų pusės. Patrickui yra tekę pasisemti nemažai rizikos valdymo patirties – jis dirbo net kelių finansų įstaigų rizikos valdymo skyriuose. Ypač domisi turto įkainojimu, makrofinansais, endogeninio augimo ir dinaminiais stochastiniais bendrosios pusiausvyros modeliais.
Daugiau informacijos rasite asmeniniame tinklapyje.

 

 

Dr. Povilas Lastauskas

Lastauskas PovilasPrieš tapdamas Tyrimų centro (CEFER) vyriausiuoju tyrėju (2016 m. rudenį), Dr. Povilas Lastauskas dėstė Kembridžo universitete. Jis baigė mokslinės magistrantūros (MPhil) ir doktorantūros (PhD) studijas Kembridžo universiteto Ekonomikos fakultete ir Trejybės koledže (Trinity College).

Dar prieš tapdamas ekonomikos mokslų daktaru, Povilas buvo išrinktas į mokslinio bendradarbio ir ekonomikos studijų direktoriaus pozicijas Kembridže. Be dėstymo, Povilas organizavo studijų procesą ekonomikos bakalaurantams, rengdavo stojamuosius interviu į Kembridžo ekonomikos studijas, vadovavo ruošiant bakalauro ir magistro studijų studentų disertacijas įvairiomis ekonomikos ir ekonometrijos temomis, taip jas egzaminuodavo.

Be darbo Kembridže, Povilas turėjo mokslinių darbų patirties Tarptautiniame Valiuto Fonde Vašingtone (JAV), kelete Lietuvos institucijų, Taikomosios Finansų Ekonomikos Centre Pietinės Kalifornijos Universitete (JAV), Europos Sąjungos Jungtiniame Tyrimų Centre Isproje (Italija) ir Kylio Pasaulio Ekonomikos Institute (Vokietija).

Daugiausia dėmesio skiria tarptautinei ir darbo ekonomikai, taip pat domisi erdvine ekonometrija, panelinių duomenų analize ir pasauliniu makroekonominiu modeliavimu. Jo atliekamus tyrimus siejanti tema – ekonominė tarpusavio priklausomybė ir įvairialypis atsakas į įvairius šokus.

Daugiau ir išsamesnės informacijos rasite Povilo asmeniniame puslapyje.

 


Dr. Matthias Gerhard Weber

Weber Matthias TC

Matthias Gerhardas Weberis (Matijas Gerardas Vėberis) į Tyrimų centrą atvyko iš Eksperimentinės ekonomikos ir politikos sprendimų priėmimo tyrimų centro (CREED), priklausančio Amsterdamo universitetui Olandijoje. Ten įgijo mokslų daktaro laipsnį. Prieš tai matematikos mokslų magistro laipsnį įgijo Freiburgo universitete Vokietijoje, o Tinbergeno institute Olandijoje įgijo ekonomikos mokslų magistro laipsnį (MRes). Matthias specializacija – viešoji ekonomika, politinė ekonomika ir makroekonomika. Ypač domisi elgsenos ir eksperimentinės ekonomikos sritimis.

Daugiau informacijos rasite asmeniniame tinklapyje.Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos