EKONOMIKOS IR VERSLO ADMINISTRAVIMO FAKULTETO VIZIJA

Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas – pirmaujanti Lietuvos ekonomikos bei vadybos mokslo ir studijų institucija, kurioje sutelktas ekonominės ir vadybinės kompetencijos branduolys, ugdomi mokslininkai, sprendžiantys Lietuvai ir pasauliui aktualius ekonominės plėtros uždavinius, sudaromos sąlygos įgyti Europos Sąjungos ir Lietuvos reikmes atitinkantį bei pasaulyje pripažįstamą ir konkurencingą išsimokslinimą pagal modernias ir lanksčias studijų programas.

EKONOMIKOS IR VERSLO ADMINISTRAVIMO FAKULTETO MISIJA

Fakultete atliekami moksliniai tyrimai ekonomikos bei verslo ir vadybos srityse pagal nacionalines bei tarptautines mokslo programas. Bendradarbiaujant su kitomis šalies bei užsieniomokslo ir studijų institucijomis Fakultete tiriamos ir sprendžiamos svarbiausios Lietuvos ir ES 5 ūkio plėtros problemos. Fakultetas siekia įsitvirtinti tarptautinėje mokslinių tyrimų ir aukštojo mokslo erdvėje, inicijuoja ir įgyvendina šalies ūkio plėtrai svarbius projektus, kurie svariai prisideda prie inovacijų ir verslumo sąlygų sukūrimo Lietuvoje. Fakulteto profesorių viešojoje erdvėje pareikštos nuomonės aktualiais klausimais yra svarbus visuomenės nuomonės ir valstybės ekonominės politikos formavimo veiksnys.

Fakultete rengiami ekonomikos bei verslo ir vadybos trijų studijų pakopų šiuolaikinius tarptautinius reikalavimus ir Lietuvos darbo rinkos poreikius atitinkantys specialistai. Fakultetas siekia, kad visų formų studijų kokybė atitiktų šiuolaikinį mokslo lygį, taip pat užtikrina, kad bendrieji ir profesiniai absolventų įgūdžiai ir kompetencijos atitiktų šalies darbo rinkos poreikius ir tendencijas. Fakultetas taip pat siekia sukurti gerai funkcionuojančią studijų kokybės užtikrinimo sistemą, kuri garantuotų patrauklių studijų programų įgyvendinimą bei skatintų modernių dėstymo metodų ir priemonių taikymą. Fakultetas turi tapti specialistų profesinės kompetencijos nenutrūkstamo tobulinimo ir mokymosi visą gyvenimą centru, vaidinančiu svarbų vaidmenį kuriant nuolat besimokančią visuomenę.

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos