Informacija studentams

KURSINIAI DARBAI

KD galutinę temą, suderintą su darbo vadovu, studentas registruoja katedroje gegužės pradžioje. Kai bus parašytas įsakymas dėl KD temų įregistravimo, studentas sistemoje matys KD temą ir tik tuomet galės įkelti savo KD plagiato patikrai.

KD turi būti įkelti į ETD sistemą dėl plagiato patikros, studentas KD gali kelti į ETD tik vadovui leidus.

KD gynimai vyksta pas KD vadovą, KD gynimo datą nustato KD vadovas, tačiau ne vėliau kaip 2018 m. birželio 30 d. – sesijos pabaiga). KD vadovui pateikiamas kursinis darbas, studentams KD registruoti katedroje nereikia. Dėstytojas apgintus KD pristato į katedrą administratorei registravimui.

Visą informaciją, susijusią su kursiniais darbais, galite rasti virtualioje mokymosi aplinkoje (VMA) dalyke: Rašto darbai (Kursiniai ir Bakalauro baigiamieji darbai) Finansų katedros

Kilus klausimams, visada teiraukitės pas savo kursinio darbo vadovą, taip pat kreipkitės į Finansų katedrą – el. paštu: , tel. 852366142

VU EF Kursinių ir baigiamųjų bakalauro darbų rengimo tvarka

PROFESINĖ PRAKTIKA

Profesinės praktikos trišalė sutartis turi būti pristatyta į Finansų katedrą (508 kab.) administratorei Brigita Nemanei iki 2017 m. gruodžio 22 d. 15 val.

Norint, kad įgyta darbo patirtis ir/arba savanoriškos veiklos būdu įgyta praktinė patirtis būtų įskaityta kaip atlikta praktika (1.4.3.4. punktas, ,,Bakalauro studijų profesinės praktikos nuostatai) turi būti pristatyti du dokumentai:

  • Prašymas dekano vardu dėl įgytos darbo patirties ir/arba savanoriškos veiklos būdu įgytos praktinės patirties įskaitymo kaip atliktos praktikos ir jame išdėstyti motyvus bei pagrindimą iki 2018 m. sausio 15 d.
  • Institucijos (įmonės) rekomendacija dėl įgytos darbo patirties ir/arba savanoriškos veiklos būdu įgytos praktinės patirties įskaitymo kaip atliktos praktikos.

Studentas privalo būti dirbantis institucijoje (įmonėje) ne mažiau kaip 4-rius mėnesius pareigose atitinkančiose jo studijų programai.


Profesinės praktikos ataskaitos gynimas:

Visi studentai, taip pat ir tie, kuriems VU EF dekanas leidžia įskaityti praktiką privalo parengti profesinės praktikos ataskaitą ir ją ginti pagal ,,Bakalauro studijų profesinės praktikos nuostatose nustatytą tvarką.

Studentai PP ataskaitą vadovui turi pateikti iki 2018 m. gegužės 11 d., praktikos ataskaita apginta pas vadovą iki gegužės 15 d.

PP ataskaitą turi parašyti ir apsiginti visi studentai, net ir tie, kuriems PP buvo užskaityta.

Dėstytojas surinkęs visas apgintas PP ataskaitas pristato į katedrą administratorei registravimui. Studentai PP gynimo metu PP vadovui turi pristatyti užpildytas darbdavio anketas.

Visą informaciją, susijusią su profesine praktika, galite rasti virtualioje mokymosi aplinkoje (VMA) dalyke: Profesinė praktika (Finansai, Bankininkystė)

Kilus klausimams, visada teiraukitės pas savo profesinės praktikos vadovą, taip pat kreipkitės į Finansų katedrą – el. paštu: , tel. 852366142

BAKALAURO BAIGIAMIEJI DARBAI

BBD galutinę temą, suderintą su darbo vadovu, studentas registruoja katedroje 2018 m. gegužės pradžioje. Kai bus parašytas įsakymas dėl BBD temų įregistravimo, studentas sistemoje matys BBD temą ir tik tuomet galės įkelti savo BBD plagiato patikrai.

BBD registracija katedroje 2018 m. gegužės 21 d., BBD gynimai nuo gegužės 28 d. iki birželio 8 d.

Bakalauro baigiamuosius darbus prieš registruojant katedroje (kai bus BBD temos užregistruotos sistemoje – parašytas įsakymas, tema bus matoma sistemoje) reikia įkelti į ETD. Dirbti reikia studento asmeninėje autorizuotoje aplikacijoje ,,Studento darbo vieta“.

Darbą į duomenų bazę galima įkelti tik suderinus su darbo vadovu, prieš registruojant darbą katedroje.

Baigiamojo darbo įkėlimas VU Elektroninėje informacijos sistemoje vyksta etapais:

  • Raktiniai žodžiai;
  • Darbo santraukos pateikimas lietuvių ir anglų kalbomis;
  • Darbo įkėlimas;
  • Garantijos spausdinimas.

Įvedus darbą į duomenų bazę reikia atspausdinti garantiją. Ant garantijos lapo turi būti studento ir darbo vadovo parašas.

Tuomet, kai darbas jau bus įkeltas į ETD, bus atlikta baigiamojo darbo Plagiato patikra, darbo vadovas galės užpildyti plagiato patikros pažymą.

Registruojant baigiamąjį darbą katedroje, reikia pristatyti:

  1. 2 egzemplioriai Bakalauro baigiamojo darbo įrišto spirale. Originale pridedama garantija, plagiato pažyma. (Bakalauro baigiamojo darbo galinio viršelio vidinėje pusėje priklijuojamas vokas, kur įdedama garantija, plagiato pažyma), ant antrojo egzemplioriaus tituliniame lape užrašoma KOPIJA).
  2. garantija (atsispausdinsite iš sistemos, įkėlę darbą į ETD), vadovo ir studento parašai privalo būti ant garantijos.
  3. plagiato patikros pažyma. Plagiatas tikrinamas ETD sistemoje, kai studentas įkelia darbą. Plagiato patikros rezultatą mato studento vadovas, plagiato procentą vadovas įrašo į studento pateiktą plagiato pažymą.

Užregistruoti darbai įteikiami recenzentams, likus 1 darbo dienai iki gynimo studentas gali susipažinti su recenzija (atvykti į Finansų katedrą – 508 kab.)

Bakalauro diplomų teikimai vyks 2018 m. birželio 19 d. šv. Jonų bažnyčioje.

Visą informaciją, susijusią su Bakalauro baigiamaisiais darbais, galite rasti virtualioje mokymosi aplinkoje (VMA) dalyke: Rašto darbai (Kursiniai ir Bakalauro baigiamieji darbai) Finansų katedros

Kilus klausimams, visada teiraukitės pas savo Bakalauro baigiamojo darbo vadovą, taip pat kreipkitės į Finansų katedrą – el. paštu: , tel. 852366142

BAIGIAMOJO DARBO PROJEKTAS (II)

BDP II registracija katedroje 2018 m. birželio 11 d. (Būtina persiųsti BDP II el. versiją persiųsti katedros administratorei). BDP II gynimai birželio 18 d.

Tie, kurie nespės parašyti ir apsiginti birželio mėn., turės galimybę apsiginti per pirmąsias dvi rugsėjo mėn. savaites (nemokamų perlaikymų metu).

Kilus klausimams, visada teiraukitės pas savo Magistro baigiamojo darbo vadovą, taip pat kreipkitės į Finansų katedrą – el. paštu: , tel. 852366142

 

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos