Ekonominės politikos katedra (vedėjas doc. A. Rimka) veikė nuo pat 1930 m., kai Kauno universiteto Teisių fakultete buvo įteisintas Ekonomikos skyrius. 1940 m. Vilniaus universitete įkūrus Ekonomikos mokslų fakultetą, buvo įsteigta Ekonominės ir socialinės politikos katedra (vedėjas doc. J. Bučas).

Po karo Ekonomikos mokslų fakultete kūrėsi daug smulkių katedrų, taip pat ir Pramonės ekonomikos katedra. 1946 m. ji su kitomis trimis buvo sujungta į Liaudies ūkio ekonomikos katedrą. Daugėjant studentų ir dėstytojų, Liaudies ūkio ekonomikos katedra buvo suskaidyta, o 1965 m. vėl atkurta Pramonės ekonomikos katedra. Keičiantis ekonominei sistemai, kito ir studijų turinys, dėstomų dalykų pobūdis, tad katedrai reikėjo jos veiklą atitinkančio pavadinimo. 1991 m. katedra pavadinama Gamybos ekonomikos katedra (vedėjas doc. S. Imbrasas), o nuo 1992 m. rugsėjo – Visuomenės ūkio katedra (vedėjai: 1992–1993 m. doc. T. Chomentauskas, nuo 1993 m. rugsėjo – doc. B. Galinienė).

Nuo 2001 m. prie Visuomenės ūkio katedros prijungus buvusią Tarptautinių ekonominių santykių katedrą, pasikeitė ir katedros pavadinimas, ir sudėtis – šiuo metu ji vadinama Ekonominės politikos katedra, kuriai iki 2014 m. vadovavo prof. dr. B. Galinienė.

Nuo 2014 m. Ekonominės politikos katedrai vadovauja prof. dr. A. Miškinis.

 

Dėstytojas Konsultacijos laikas Kontaktiniai duomenys
Prof. dr. Algirdas MIŠKINIS  

 
Tel. 2366 131
Kiekvienu konkrečiu atveju studentams
reikėtų su profesoriumi iš anksto suderinti
tikslų susitikimo laiką.

Doc. dr. Norbertas BALČIŪNAS  

 
Tel. 2347 908

Doc. dr. Algirdas ASTRAUSKAS

 


Prof. dr. Rimantas A. STANIKŪNAS    
mob. tel.: 869844155
Prof. habil. dr. Borisas MELNIKAS    


Doc. dr. Laima URBŠIENĖ  
Doc. dr. Giedrė DZEMYDAITĖ                           g 
Doc. dr. Agnė LAUŽADYTĖ - TUTLIENĖ  


 

Asist. dr. Jolanta DROŽDZ  
Asist. dr. Junona BUMELYTĖ  

 
 
Dėl konsultacijų galima tartis
tel.: 868661167

Asist. dr. Brigita ŠIDLAUSKAITĖ
- RIAZANOVA
 
Doc. dr. Viktorija COHEN calendly.com/viktorija-cohen 
Asist. dr. Arūnas BURINSKAS

 

Lekt. Ona Marija VYŠNIAUSKAITĖ  

Dėl konsultacijų tartis
tel.: 862869481
 
 

 

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos