Laikas ir data: 8:00 val., 2019 rugsėjo 30d.

Vieta: VU Kauno fakultetas, Muitinės g. 8, Kaunas

VU Kauno fakultete – naujas tarptautinis projektas “Didžiųjų duomenų (Big Data) analizės ir vizualizavimo hakatonas”

Vilniaus universiteto (VU) Kauno fakulteto Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos instituto išskirtinio prof. Vladislavo Fomino iniciatyva Vilniaus universitetas kartu su Reutlingeno (Vokietija), Latvijos, Tartu (Estija) universitetais 2019 08 19 - 2019 11 15 koordinuoja bei vykdo projektą „Didžiųjų duomenų (Big Data) analizės ir vizualizavimo hakatonas“, remiamą Baltijos šalių ir Vokietijos aukštųjų mokyklų biuro, Vokietijos akademinių mainų tarnybos (DAAD) ir Vokietijos Federacinės Respublikos Užsienio reikalų ministerijos lėšomis.

Hakatonas Vilniaus universiteto Kauno fakultete, Kaunas, Lietuva, 2019 Rugsėjo 30 – Spalio 1d.

Daugiau informacijos>>