Laikas ir data: 2019 rugsėjo 20d. 17:00 - rugsėjo 22d. 18:00

Vieta: VGTU Centriniai rūmai, Saulėtekio al. 11, Vilnius

Vilniaus universitetas kartu su partneriais antrus metus iš eilės organizuoja Vilniaus miesto inovacijoms skirtą hakatoną – ,,Hack4Vilnius“.

Hakatono tikslas generuoti idėjas, kaip spręsti Vilniaus miesto ir čia veikiančių verslų problemas bei pasiūlyti alternatyvius ir inovatyvius sprendimo būdus. Vilniaus universiteto bendruomenė kviečiama hakatono metu ieškoti sprendimų, kaip Vilnių paversti sveikesniu, švaresniu, išmanesniu ir judresniu miestu. „Hack4Vilnius“ – puiki proga panaudoti savo kūrybiškumą, žinias ir gebėjimus, praplėsti savo akiratį bei užmegzti daug naujų pažinčių! Konkurso nugalėtojai bus apdovanoti piniginiais prizais ir galimybe savo idėją toliau vystyti verslo inkubatoriuje ar semtis žinių ir užmegzti ryšius su partneriais Izraelyje.

Daugiau informacijos >>