Mėgsti keliauti? Atrasti kitas kultūras? Megzti naujas pažintis? O tuo pačiu pasisemti naujų žinių ir patirties kitose aukštojo mokslo įstaigose?

Tuomet turime Tau pasiūlymą – dalyvauk studijų mainų programoje!

Jei nežinai nuo ko pradėti, tuomet ateik į informacinį renginį vasario 12 d. Saulėtekyje, kuriame papasakosime apie Erasmus studijų mainų ir praktikos galimybės bei studijų mainus pagal dvišales sutartis.

Vasario 12d.

11:30 val. EVAF poilsio zona – susitikimas su EVAF mainų koordinatore Aiste Simanavičiene

13:30 val. EVAF 403 aud. – mainų galimybių pristatymas

• Erasmus+ studijų galimybės (Agnė Jacynaitė)
  • Erasmus+ praktikos galimybės (Gina Jagelavičiūtė)
  • Dvišalės sutartys (Julius Pukelis)

19 val. restoranas „Grey“, Pilies g. 2, Vilnius

Dar turi abejonių? Jas visas išsklaidys kolegos iš užsienio universitetų ar Erasmus mainuose buvę VU studentai, kurie neformalioje vakaro programoje papasakos apie savo šalis ir Erasmus patirtis. Gėrimai ir maistas padės įsisavinti informaciją (moksliškai įrodyta!), o aktyvūs dalyviai neliks be prizų.

Mainai veža – važiuok kartu!

Visi renginiai anglų kalba.