Laikas ir data: 12:00 val., 2018 gruodžio 13 d.

Vieta: JR3 aud.

• Kaip nutiko, kad Lietuva gaus duomenis apie piliečių turtą „mokesčių rojuje“ Bahamų salose?
  • Ar VMI naršo booking.com, ieškodama patalpų savo renginiams?
  • Kaip socialiniame tinkle užfiksuotas GPS signalas įmonei padėjo pagrįsti teisingą pelno mokesčio apskaičiavimą?

Visuomenėje vis garsiau diskutuojama apie legalaus mokesčių planavimo moralumą ir išsakomas noras, kad valdžia imtųsi realių veiksmų. Tuo tarpu tarptautinės organizacijos ir vietos mokesčių administratoriai vienijasi, ieško būdų, kaip pritaikyti technologines inovacijas, kad apie įmones bei asmenis galėtų žinoti daugiau ir reaguoti greičiau. Ar technologijos padės pakeisti žaidimo rezultatą 2:0 valstybių naudai?

Apie tai ir dar daugiau jums papasakos PwC mokesčių ekspertės Inga Čeledinė ir Aušra Miltenytė gruodžio 13 dieną VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakultete vyksiančioje paskaitoje.