Laikas ir data: 9.30  – 15:00 , 2018 gruodžio 13 d.

Vieta: Saulėtekio al. 9, Vilnius (tiksli vieta bus pranešta užsiregistravusiems dalyviams), Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas.

2018 - 12 - 13 mūsų fakultete vyks vienas didžiausių šiais metais ekonomikos projektų „Reassessment of the Optimum Currency Area in the persistently heterogeneous European Union“ (Euro4Europe). Jo metu vyks daug paskaitų, kurias skaitys žinomi ekonomistai iš Čekijos, Austrijos, Vokietijos.

Darbotvarkė

09.00-09.30 Morning Coffee

09.30-11.30 Historical decoupling in the EU: Evidence from time-frequency analysis
Dr. Svatopluk Kapounek, project “Euro4Europe” leader (Mendel University in Brno, Czech Republic)

Regional business cycle synchronization in the long run: Evidence from Austria
Dr. Peter Huber, senior researcher (WIFO, Austria)

Dynamics of perceived bank lending policy and credit market experience: Evidence from a firm survey
Dr. Jarko Firdmuc, senior researcher (Zeppelin University of Friedrichshafen, Germany)

11.30-13.00 Lunch break

13.00-15.00 Monetary policy spillovers: Evidence from a time-varying parameter GVAR model
Dr. Jesus Crespo Cuaresma, senior researcher (Wienna University of Economics & Business, Austria)

Global Spillover Effects of Volatility Shocks
PhD Povilas Lastauskas, researcher (Vilnius University, Lithuania)

The More the Merrier? The Reaction of Euro Area Stock Markets to New Members
Dr. Dmitrij Celov, researcher (Vilnius University, Lithuania)

Prašome užsiregistruot el. paštu iki 2018 gruodžio 10 dienos 10:00. Registruojantis paminėti savo vardą, pavardę ir instituciją iš kurios atvyksite. Dalyvių vietų skaičius ribotas.

The workshop will be delivered under the project „Reassessment of the Optimum Currency Area in the persistently heterogeneous European Union“ (Euro4Europe) funded by the European Social Fund.

Eu logo