Kraujo donorystės akcija

Laikas ir data: 10:00 - 17:00 val., 2018 gruodžio 12 d.

Vieta: Jungiamieji rūmai

VUL Santaros klinikų Kraujo centras kartu su Vilniaus universiteto Studentų atstovybė Ekonomikos ir verslo administravimo fakultete kviečia kartu gelbėti gyvybes!

Gruodžio 12 dieną, 10:00-17:00 val. Kviečiame tapti neatlygintinais kraujo donorais Saulėtekio al. 9 , VU Jungtiniuose rūmuose.

Kraujo pacientams reikia nuolat, todėl labai svarbu, kad atsirastų gerų žmonių, kurie jo padovanotų.

Jūsų padovanotas kraujas bus naudojamas pacientams operacijų metu, sergančių kraujo vėžiu, ligonių po kaulų čiulpų transplantacijų, vaikų ligoninės mažųjų pacientų gydymui.

Nepamirškite, kad donorystės dieną turite būti gerai išsimiegoję, pavalgę ir išgėrę daug vandens. Būtinai su savimi turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Artėja gražiausios metų šventės, nepamirškime, kad kažkam padovanosite galimybę šia šventes sutikti sveikiems!

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/2260332830910957/