Priėmimas į ES finansuojamą doktorantūrą

Vilniaus universitetas skelbia priėmimą į Europos Sąjungos lėšomis finansuojamas doktorantūros studijas ekonomikos ir vadybos kryptyse.

2019 metų doktorantūros, finansuojamos ES struktūrinių fondų lėšomis, vadybos krypties tematika:

Orumo darbo vietoje patyrimai lyties požiūriu ir jų sąsajos su darbuotojų bei organizacijos veiklos rezultatais. Vadovas - Doc. dr. Raminta Pučėtaitė

2019 metų doktorantūros, finansuojamos ES struktūrinių fondų lėšomis, ekonomikos krypties tematika:

Spragos ir slenksčiai Lietuvos gyventojų pajamų apsaugos sistemoje. Vadovas – prof. dr. Romas Lazuka

Priėmimas į ES lėšomis finansuojamą doktorantūrą susideda iš 3 etapų.

Pirmame etape iki 2019 m. rugpjūčio 16 d. stojantieji atsiunčia mokslinį projektą pagal paskelbtą ES doktorantūros tematiką. Moksliniai projektai teikiami PDF formatu el. paštu adresu . Platesni reikalavimai moksliniam projektui pateikti skiltyje Mokslinis projektas.

Antrame etape iki 2019 m. rugpjūčio 25 d. vyksta stojančiųjų prašymų registracija ir dokumentų teikimas. Prašymas dalyvauti priėmimo į doktorantūrą konkurse ir būtinų dokumentų skenuotos kopijos pateikiami internetu adresu https://is.vu.lt/pls/dokt/isas.register nuo liepos 16 d. iki rugpjūčio 25 d. 12:00 val. Būtini dokumentai:

• prašymas
  • dokumentas, įrodantis sumokėtą €15 stojimo įmoką (Swedbank mokėjimo kvitas, SEB mokėjimo kvitas)
  • asmens dokumento kopija
  • gyvenimo aprašymas
  • aukštojo išsilavinimo diplomų ir jų priedų kopijos
  • dviejų mokslininkų rekomendacijos
  • mokslo darbų (jeigu tokių yra) kopijos

Trečiame etape vyksta kandidatų motyvacijos vertinimas priėmimo komisijose. Pokalbiai vyks 2019 m. rugpjūčio 28 d.

Motyvacinių pokalbių vieta: VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas, Saulėtekio al. 9, II rūmai, 402 auditorijoje.