Turi klausimų susijusių su Magistro studijų programomis? O gal nežinai kada vyksta priėmimai?
Nesijaudink, į visus klausimus padėsime atsakyti!
Rašyk mums El. p.  arba skambink telefonu 8 5 219 3231

I Etapas: Prašymų stoti į VU magistrantūros studijų programas teikimas vyks nuo gegužės 21 d. 10 val. iki birželio 27 d. 24 val. per VU Informacinę sistemą. Sistemoje prašymą būtina pateikti likus ne mažiau nei 24 val. iki stojamojo egzamino ar motyvacijos vertinimo. Stojamieji egzaminai ir motyvacijos vertinimai vyks birželio 3-26 d., tikslesnės datos priklausys nuo konkrečios studijų programos.

mag infoII Etapas: Po pirmojo etapo likusios laisvos vietos bus paskelbtos liepos 4 d. 14 val. VU interneto svetainėje. Prašymų stoti į VU magistrantūros studijų programas teikimas vyks nuo liepos 4 d. 14 val. iki liepos 8 d. 15 val. per VU Informacinę sistemą. Sistemoje prašymą būtina pateikti likus ne mažiau nei 24 val. iki stojamojo egzamino ar motyvacijos vertinimo. Stojamieji egzaminai ir motyvacijos vertinimai vyks liepos 4-8 d., tikslesnės datos priklausys nuo konkrečios studijų programos.

VU papildomas etapas: Po antrojo etapo likusios laisvos vietos bus paskelbtos VU interneto svetainėje liepos 15 d. 13 val. Prašymų stoti į VU magistrantūros studijų programas teikimas vyks nuo liepos 15 d. 13 val. iki rugpjūčio 27 d. 24 val. per VU Informacinę sistemą. Sistemoje prašymą būtina pateikti likus ne mažiau nei 24 val. iki stojamojo egzamino ar motyvacijos vertinimo. Stojamieji egzaminai ir motyvacijos vertinimai vyks liepos 15 – rugpjūčio 26 d., tikslesnės datos priklausys nuo konkrečios studijų programos.

New Project 5

Siūlomos Magistro studijų programos:

Į visus Jūsų iškilusius klausimus atsakys:

Daiva Budrienė
El. p.