Norite tobulintis, tačiau idėja laukti iki rudens nežavi? Siūlome dvi magistro studijų programas, kurias galite pradėti studijuoti jau nuo vasario 4 d.

Sausio mėnesį priėmimas vykdomas į:

• Verslo vystymas (vadyba)  placiau
    • Valstybės ekonominė politika (ekonomika)  placiau

kokybeTinka dirbantiems – studijos bus organizuojamos šeštadieniais;

kokybeKokybės garantas Nr.1 – paskaitas skaitys aukšto lygio dėstytojai iš Lietuvos ir užsienio;

kokybeKokybės garantas Nr.2 – studijas VU renkasi tik gabiausi, tad džiaugsitės motyvuojančiais kolegomis.

Susidomėjote? Detalesnę stojimo informaciją rasite čia (pasirinkite „Magistrantūros Žiemos priėmimas“)

Turite klausimų? Rašykite  arba skambinkite (+370 5) 219 3231 - mielai į visus juos atsakysime.

Papildoma informacija: priėmimas tik į valstybės nefinansuojamas studijų vietas