Jau trečią kartą Vilniaus universiteto Verslo mokyklos organizuojama konferencija „Versli šeima 2018“, skirta esamiems ir būsimiems šeimos verslų kūrėjams ir dalyviams, vyks gegužės 17 d. Kaune, Žalgirio arenos amfiteatro salėje.

„Ankstesnės konferencijos tapo tarsi pažinčių tinklu, suburiančiu šeimas, leidžiančiu joms dalintis savo unikalia patirtimi. Šiais metais taip pat sieksime diskutuoti šeimos verslams aktualiomis temomis, tačiau ypač daug dėmesio skirsime antrosios verslo kartos temai, kuri, kaip paaiškėjo ankstesnių konferencijų metu, yra labai svarbi ir kartais net skaudi – kaip ją įtraukti į šeimos verslą ar ką daryti, jei, pavyzdžiui, vaikai nenori perimti tėvų sukurto verslo? Stengsimės, kad visi dalyviai išeitų su atsakymais ar naudingomis įžvalgomis jiems aktualiais klausimais“, – teigia Verslo mokyklos direktorė dr. Birutė Miškinienė.

Šiais metais konferencija „Versli šeima 2018“ taps tarptautinė. Savo patirtimi ir verslo istorijomis dalysis svečiai iš JAV, Suomijos ir Ukrainos. Jie papasakos apie antreprenerystę šeimoje, apie šeimos verslo plėtrą globalioje aplinkoje ir kokie iššūkiai laukia perduodant šeimos verslą kitai kartai. Taip pat bus gilinamasi į Lietuvos šeimos verslams aktualius klausimus, o verslių mūsų šalies šeimų atstovai diskusijos metu kalbės apie kuriant ir plėtojant šeimos verslą santykiams kylančius iššūkius.

Konferencijos metu vyks konsultacijų ir šeimos verslų mugė, kurioje dalyviai turės galimybę pasikonsultuoti verslo klausimais, o norintys – pristatyti savo produktus ir paslaugas. Taip pat konferencijos metu vyks „Mylimiausio šeimos verslo“ apdovanojimas.

Daugiau informacijos apie konferenciją

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos