Kaip ir kasmet, koncernas „MG Baltic“ VU EVAF IV kurso Ekonomikos, Vadybos ir verslo administravimo bei Vadybos informacinių sistemų programų geriausiai besimokantiems studentams skyrė finansinę paramą. Šiemet 1000 eurų stipendijos skirtos 3 studentams.

Koncerno „MG Baltic“ skelbiamame stipendijų konkurse kasmet gali dalyvauti studentai, kurių šeštojo studijų semestro pažymių vidurkis yra ne mažesnis nei 9,5 balo, o bendras visų 6 studijų semestrų vidurkis – ne mažesnis nei 9 balai. Studentus konkursui atrenka speciali EVAF komisija.

Iš Komisijos atrinktų kandidatų stipendijai gauti „MG Baltic“ savo nuožiūra atrenka 3 studentus, kuriems ir skiriamos stipendijos. Vertinami ne tik studentų pasiekimai studijose, bet pageidautina, kad studentas turėtų pasiekimų mokslinėje ar (ir) visuomeninėje veikloje. Galutinis sprendimas priimamas po individualaus susitikimo su „MG Baltic“ atstovais.

Šiemet 1000 eurų stipendijas gavo: Greta Šerpetauskaitė (Vadybos ir verslo administravimo programa, Inovacijų ir projektų valdymo šaka), Toma Bernotaitė (Vadybos informacinių sistemų programa) ir Laura Lapėnaitė (Ekonomikos programa; Finansų šaka).

Susitikime, kuriame buvo paskelbtos nugalėtojų pavardės ir įteiktos stipendijos, dalyvavo EVAF dekanė Aida Mačerinskienė, EVAF studijų prodekanė Roma Adomaitienė, „MG Baltic“ Ekonomikos ir finansų direktorius Vidas Lazickas kartu su Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos direktoriumi Tadu Marčiukaičiu.

Svečiai papasakojo, kaip vyko pokalbiai su pretendentais, kokiais kriterijais buvo atrinkti laimėtojai. Anot konkurso organizatorių, buvo atsižvelgta ne tik į studenčių studijų pasiekimus, bet ir pastebėtos išskirtinės asmeninės savybės.

Vidas Lazickas akcentavo, kad studijos - tiek bakalauro, tiek magistro lygyje leidžia susiformuoti asmenybei ir išmoko pasinaudoti atsirandančiomis karjeros galimybėmis.

Džiaugsmo neslėpusios studentės pasidalino savo svajonėmis, kurias realizuos gavusios vienkartines „MG Baltic“ stipendijas.

Koncernas „MG Baltic“ finansines stipendijas VU EVAF IV kurso Ekonomikos, Vadybos ir verslo administravimo bei Vadybos informacinių sistemų programų geriausiai besimokantiems studentams skiria nuo 2013 metų.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos